Meble biurowe Ergo

Meble biurowe Ergo

                                                                                                                                                                                                                                            Meble biurowe Ergo oferują szeroki wybór mebli pracowniczych, utrzymanych w prostej i uniwersalnej stylistyce. Meble znajdą zastosowanie w każdym biurze, pozwalając na stworzenie komfortowych stanowisk pracy. Linia Ergo oferuje zarówno biurka i kontenerki, jak i ścianki dzielące, pozwalające na utworzenie kilku miejsc pracy przy jednoczesnej oszczędności przestrzeni. Komplet stanowią szafy oraz regały, dzięki którym możliwe jest praktyczne przechowywanie dokumentów i zachowanie porządku w biurze.

 

Klasyczne drewniane blaty oraz korpusy doskonale współgrają z metalowymi wykończeniami, tworząc przyjazną dla oka aranżację. Meble stanowią ekonomiczną propozycję dla zwolenników prostych rozwiązań. Mimo tego wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych, dzięki czemu są solidne, a także stabilne. Dbałość o detale oraz perfekcja wykończeń to atut, który rzuca się na pierwszy rzut oka.

 

 

Specyfikacja

 

Blaty biurek, fronty szaf i kontenerów, a także płyty dzielące wykonane są z płyty drewaninej w jednym z 15 kolorów. Pozostałe elementy, czyli korpusy i półki wykonane są standardowo z płyty drewnianej w kolorze szarym. Biurka posiadają metalowe stelaże malowane na kolor aluminium gładki (Ral 9006). Linia oferuje także akcesoria dodatkowej, takie jak kanał kablowy (poziomy i pionowy), podstawa pod komputer oraz półka na klawiaturę.

 

 

Ergo 1

 

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory blatów. Pełna paleta kolorów blatów oraz wykończeń dostępna jest w katalogu.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

buk
dąb dziki
klon jersey
legno jasne
wiąz baron trufel
orange
szary
zielony

doradzimy ci

zapytaj o produkt