plen

Choose language

Meble biurowe Ergo

Meble biurowe Ergo

Meble biurowe Ergo oferują szeroki wybór mebli pracowniczych, utrzymanych w prostej i uniwersalnej stylistyce. Meble znajdą zastosowanie w każdym biurze, pozwalając na stworzenie komfortowych stanowisk pracy. Linia Ergo oferuje zarówno biurka i kontenerki, jak i ścianki dzielące, pozwalające na utworzenie kilku miejsc pracy przy jednoczesnej oszczędności przestrzeni. Dopełnieniem serii są szafy oraz regały, dzięki którym możliwe jest praktyczne przechowywanie dokumentów i zachowanie porządku w biurze.

 

Klasyczne drewniane blaty oraz korpusy doskonale współgrają z metalowymi wykończeniami, tworząc przyjazną dla oka aranżację. Meble stanowią ekonomiczną propozycję dla zwolenników prostych rozwiązań. Mimo tego wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych, dzięki czemu są solidne, a także stabilne. Dbałość o detale oraz perfekcja wykończeń to atut, który rzuca się na pierwszy rzut oka.

 

Wszystkie elementy systemu Ergo wraz z wymiarami znajdą Państwo w katalogu.

 

 

Specyfikacja

 

Biurka Ergo posiadają blaty oraz elementy wypełniające stelaży wykonane z płyty drewnianej dostępnej w jednym z 15 kolorów. W blatach wykonane zostały standardowo otwory kablowe. Metalowe elementy stelaży malowane są na kolor aluminium gładki. Dostępne są dodatkowe elementy wyposażenia biurek, takie jak półki pod klawiaturę, podstawy pod komputer czy kanały kablowe.

 

Szafy, regały, kontenerki oraz płyty dzielące wykonane zostały w całości z płyty drewnianej. Ich fronty dostępne są w jednym z 15 kolorów, zaś korpusy i półki standardowo wykonywane są z płyty w kolorze szarym. Uchwyty mebli malowane są na kolor aluminium, odpowiadając tym samym kolorystyce stelaży biurek.

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

płyta drewniana
biel arktyczna
szary
szary platynowy
buk
calvados
dąb dziki
grusza jasna
klon jersey
legno jasne
orzech artemide
orzech ciemny
wiąz baron trufel
czerwony
orange
zielony
stelaż
aluminium gładki

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »