Meble biurowe Codo

Meble biurowe Codo

                                                                                                                                                                                                                                            Meble biurowe Codo oferują obszerną gamę produktów, dając szerokie możliwości aranżacyjne przestrzeni biurowych. Seria charakteryzuje się prostą i nowoczesną formą. Podkreślają to ciekawe kolory płyt drewnianych, połączone z metalowymi, ostrymi stelażami i wykończeniami. Niebanalne rozwiązania oraz starannie wyselekcjonowane materiały dają poczucie elegancji i prestiżu. Zastosowanie elementów szklanych nadaje meblom lekkości, zaś szeroki wybór wersji kolorystycznych stelażu umożliwia łatwe dopasowanie wszystkich elementów w jedną całość.

 

W skład serii wchodzą zarówno biurka i kontenerki, jak i szafy, regały, komody oraz stoliki. Dzięki temu możliwe jest skomponowanie kompletnego wyposażenia zarówno stanowiska pracy w pomieszczeniu biurowym, jak i całego gabinetu. Dzięki swojej atrakcyjnej formie linia mebli Codo znajdzie zastosowanie także w niewielkich biurach domowych.

 

 

Specyfikacja

 

Meble biurowe Codo wykonane są z wysokiej jakości płyty drewnianej występującej w 15 kolorach. Biurka dostępne są w wersji z blatem prostym lub kątowym, a także z jednym z trzech typów stelażu (9 wersji kolorystycznych). Ponadto istnieje możliwość wyboru stelażu z funkcją regulacji wysokości (zakres 18 mm). Dekoracyjne elementy szklane występują w trzech kolorach – biały pure, brąz dark i czarny.

 

 

Codo 2

 

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory płyt. Pełna paleta kolorystyczna płyt i wykończeń dostępna jest w katalogu.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

buk
dąb dziki
klon jersey
legno jasne
wiąz baron trufel
orange
szary
zielony

doradzimy ci

zapytaj o produkt