plen

Choose language

Ławka Kala

Ławka Kala

                                                                                                                                                                                                                                            Ławka Kala to produkt zaprojektowany z myślą o poczekalniach w biurach, urzędach czy placówkach medycznych. Solidny stelaż oraz precyzyjne wykonanie pozwalają na wieloletnie użytkowanie ławki, nawet przy dużych obciążeniach. Tapicerowane sprężystą gąbką, profilowane oparcie oraz siedzisko pozwalają na komfortowe ułożenie się w krześle, zaś opcjonalny blat umożliwia odłożenie podręcznych drobiazgów. Ławka Kala dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu aranżacja przestrzeni może być łatwa i przyjemna. Model ten posiada także odpowiednik w postaci krzesła konferencyjnego Kala, o którym mogą Państwo przeczytać tutaj.

 

Kala 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Stelaż

Stelaż ławki Kala stanowi belka osadzona na metalowych nogach i dostępny jest w 2 wersjach: lakierowanej proszkowo (kolor czarny i metalik) lub chromowanej (kolor satynowy lub błyszczący). W wersji standardowej ławka wyposażona jest w stopki twarde, możliwe jest zamówienie stopek z wkładką filcową. Ławka może zostać wyposażona w 2, 3, 4 lub 5 siedzisk. Podłokietniki siedzisk posiadają nakładki z tworzywa PP w kolorze czarnym.

 

Oparcie i siedzisko

Konstrukcja oparcia i siedziska zbudowana jest ze sklejki liściastej, zaś ich wypełnienie stanowi wylewana pianka poliuretanowa o gęstości 60 kg/m3 (oparcie) oraz 65 kg/m3 (siedzisko). Oparcie dostępne jest w wersji niskiej lub wysokiej.

 

Blat

Blat stanowi opcjonale zastąpienie jednego z siedzisk. Blat wykonany jest z płyty wiórowej z okleiną w kolorze czarnym.

 

Tapicerka

Siedziska ławki dostępne są w 8 tkaninach (Ultima, Step, Sprint, Fame, Nexus, Next, Evo i Medley), 2 rodzajach ekoskóry (Softline i Valencia) oraz skórze naturalnej. Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane rodzaje wykończeń, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

WYMIARY

 

Kala - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
skóra
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »