plen

Choose language

Ławka Ari 5

Ławka Ari 5

Ławka Ari 5 polskiego producenta Grospol to wersja pięcioosobowa, oparta o design dobrze znanego już krzesła Ari. Ławka wykorzystywana jest najczęściej w poczekalniach gabinetów lekarskich, poradni oraz innych placówek użyteczności publicznej. Swoją uniwersalność zawdzięcza ona prostej formie oraz szerokiej gamie kolorystycznej, w której występuje. Dodatkowo ławka Ari 5 cechuje się wytrzymałą i trwałą konstrukcją, uzyskaną dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów.

 

Ławka dostępna jest także w wersji z dwoma, trzema oraz czterema siedziskami. Ten model oraz pozostałe ławki firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Siedziska ławki Ari 5 wykonane zostały z odpornego na promienie UV tworzywa sztucznego – polipropylenu. Dodatkowo materiał ten jest łatwy w pielęgnacji oraz utrzymaniu czystości. Mały otwór w siedzisku pozwala na sprawne odprowadzanie wody. Siedziska ławki Ari 5 umieszczone są na solidnym stalowym stelażu w kolorze czarnym. Ławka objęta jest wydłużonym 3-letnim okresem gwarancyjnym w systemie od drzwi do drzwi, a jej wysoka jakość wykonania potwierdzona jest Atestem Wytrzymałości i Bezpieczeństwa wydany przez PUR Remodex.

 

 

WYMIARY

 

Ari 5 - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
czarny
czerwony
niebieski
pomarańczowy
szary
zielony

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »