plen

Choose language

Ławka Ari 3

Ławka Ari 3

Ławka Ari 3 producenta Grospol to praktyczne rozwiązanie w poczekalniach, salach widowiskowych oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Zapewnia ona miejsce siedzące dla trzech osób przy wykorzystaniu jednego, solidnego stelaża. Ławka posiada uniwersalną formę o przyjemnej stylistyce, dzięki czemu stanowi i nie tylko funkcjonalny mebel, ale także korzystnie wpływa na estetykę wnętrza. Model Ari 3 występuje w siedmiu kolorach, dzięki czemu aranżacja przestrzeni staje się łatwa i przyjemna.

 

Ławka dostępna jest w wersji z dwoma, czterema oraz pięcioma siedziskami. Ten model oraz pozostałe ławki firmy Grospol dostępne są w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Stelaż ławki Ari 3 stanowią stalowe profile pokryte czarną powłoką. Siedziska ławki wykonane zostały z trwałego tworzywa sztucznego – polipropylenu (PP). Materiał ten cechuje odporność na promienie UV i czynniki zewnętrzne oraz łatwość w utrzymaniu czystości i pielęgnacji. Niewielki otwór w siedzisku zapewnia sprawne odprowadzanie wody. Ławka Ari 3 uzyskała Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa wydany przez PUR Remodex i objęta została wydłużonym okresem gwarancyjnym wynoszącym 3 lata.

 

 

WYMIARY

 

Ari 3 - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
czarny
czerwony
niebieski
pomarańczowy
zielony
szary

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »