plen

Choose language

Ławka Ari 2

Ławka Ari 2

Ławka Ari 2 polskiego producenta Grospol to wersja dwuosobowa, należąca do dobrze znanej serii Ari polskiego producenta Grospol. Ławka wykorzystywana jest najczęściej w poczekalniach gabinetów lekarskich, poradni oraz innych placówek użyteczności publicznej. Swoją uniwersalność zawdzięcza ona prostej formie oraz szerokiej gamie kolorystycznej, w której występuje. Dodatkowo ławka Ari 2 cechuje się wytrzymałą i trwałą konstrukcją, uzyskaną dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów.

 

Ławki Ari dostępne są także w wersji z trzema, czterema lub pięcioma siedziskami. Ten model oraz pozostałe ławki firmy Grospol dostępne są w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Siedziska ławki Ari 2 wykonane zostały z odpornego na promienie UV tworzywa sztucznego – polipropylenu. Dodatkowo materiał ten jest łatwy w pielęgnacji oraz utrzymaniu czystości. Mały otwór w siedzisku pozwala na sprawne odprowadzanie wody. Siedziska ławki Ari 2 umieszczone są na solidnym stalowym stelażu w kolorze czarnym. Ławka objęta jest wydłużonym 3-letnim okresem gwarancyjnym w systemie od drzwi do drzwi, a jej wysoka jakość wykonania potwierdzona jest Atestem Wytrzymałości i Bezpieczeństwa wydany przez PUR Remodex.

 

 

WYMIARY

Ari 2 - wymiary

Dostępne tkaniny i kolory

zielony
szary
pomarańczowy
niebieski
czerwony
czarny
biały

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »