plen

Choose language

Lady recepcyjne Verona

Lady recepcyjne Verona

Interesującą propozycją skierowaną do właścicieli biur, hoteli, przychodni czy kancelarii są lady recepcyjne Verona producenta Svenbox. Zaprojektowane zostały one z myślą o nowoczesnych przestrzeniach, gdzie liczy się design i charakter. Wyraźne i intensywne kolory stanowią doskonałe rozwinięcie ostrych, geometrycznych brył lad. Doceniany minimalizm tworzy aurę lekkości i przejrzystości, które pozytywnie odbierane są podczas pierwszego kontaktu klienta z firmą.

 

Poza przyjemną estetyką, lady recepcyjne Verona oferują także dużą dowolność aranżacji. Dostępny jest szereg kombinacji wymiarowych i funkcjonalnych, dzięki czemu możliwe jest stworzenie zoptymalizowanej kompozycji, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Lady Verona już na pierwszy rzut oka wyróżniają się wysoką jakością zastosowanych materiałów oraz zachowaniem dbałości o najmniejsze detale. Wszystko to razem sprawia, że otrzymujemy propozycję mebli premium, wpisującą się doskonale w obecne trendy meblowe.

 

Wszystkie elementy systemu Verona, a także inne meble producenta Svenbox znaleźć mogą Państwo w katalogu.

 

 

 

Specyfikacja

 

Lady recepcyjne Verona posiadają blaty wykonane z płyt meblowych melaminowych o grubościach: 52 mm (blat górny) oraz 28 mm (blat roboczy), z obrzeżami z PVC 2 mm. Blaty wyposażone są w przeloty kablowe o średnicy 80 mm. Fronty lad dostępne są w wersji z płyty melaminowej 18 mm lub płyty melaminowej + płyty HPL. Elementy kończące wykonano z płyty melaminowej 52 mm, zaś nogi podpierające pod blat roboczy z płyty melaminowej 36 mm.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Elementy płytowe
Orzech Nizinny
Biały Pastel
Elementy HPL
Pomarańczowy
Biały
Bordowy
Zielony

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »