plen

Choose language

Lady recepcyjne Sven

Lady recepcyjne Sven

Lady recepcyjne Sven to propozycja skierowana do właścicieli hoteli, przychodni, kancelarii oraz biur, przygotowana przez producenta mebli biurowych Svenbox. Zadaniem linii Sven jest zrobienie jak najlepszego wrażenia na gościach i klientach odwiedzających firmę. Doskonale wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie w dalszych kontaktach, dlatego meble, które Państwu prezentujemy, charakteryzuje wysoka jakość i precyzja wykonania, które od razu rzucają się w oczy.

 

W projekcie linii Sven kluczowe znaczenie miała estetyka. Zastosowane płyty drewniane doskonale się prezentują, zaś kilka wersji kolorystycznych umożliwia łatwy wybór najbardziej odpowiedniego wariantu. Ponadto charakter lad recepcyjnych Sven doskonale komponuje się z proponowanymi meblami pracowniczymi i gabinetowymi, co wzmacnia kompletność pełnej aranżacji przestrzeni biurowej.

 

Wszystkie elementy systemu Sven, a także inne meble producenta Svenbox znajdą Państwo w katalogu.

 

 

 

Specyfikacja

 

Lady recepcyjne Sven posiadają blaty wykonane z płyty melaminowej 28 mm oraz obrzeżu PVC 2 mm. Blaty dostępne są w 3 szerokościach: 800/1200/1600 mm. Wyposażone one zostały standardowo w przeloty kablowe o średnicy 60 mm w kolorze Aluminium.

 

Fronty lad prostych wykonane zostały z płyty melaminowej 18 mm, zaś fronty elementów łukowych – z płyty HDF 3 mm w kolorze Aluminium Satinato (popielaty). Nogi płytowe oraz boki nadstawek wykonano z płyty melaminowej 18 mm.

 

Płyty melaminowe dostępne są w czterech kolorach: Buk/Olcha/Calvados/Orzech Nizinny.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Elementy płytowe
Buk
Olcha
Calvados
Orzech Nizinny
Fronty łukowe
Popiel

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »