plen

Choose language

Krzesło Zoo

Krzesło Zoo

                                                                                                                                                                                                                                          Krzesło Zoo to idea dyskretnej elegancji ujęta w postaci produktu o wysokiej funkcjonalności. Jego uniwersalna forma pozwala na wypełnienie sal konferencyjnych i wykładowych, a także kameralnych pomieszczeń biznesowych, nadając wnętrzom koloru i charakteru. Możliwość różnorodnych konfiguracji modelu, łączenia je w rzędy, a także sztaplowania pozwala na łatwe użytkowanie oraz składowanie. Multifunkcjonalność modelu dopełnia szeroka gama kolorystyczna, a także dostępność wersji zarówno tapicerowanych, siatkowych, jak i z tworzywa.

 

Zoo 1

 

 

Specyfikacja

 

Stelaż

Krzesło Zoo posiada stelaż wykonany z rury metalowej o średnicy 22 mm w następujących wersjach: na nogach (H), na płozie z możliwością sztaplowania (V) lub na płozie bez możliwości sztaplowania (VN). Stelaż dostępny jest w 2 wersjach: lakierowanej proszkowo (czarny lub metalik) oraz chromowanej (satyna lub połysk). Dostępna jest opcja stelaża malowana na kolory Ral. Krzesło może zostać wyposażone w podłokietniki z nakładką z tworzywa PA oraz w blat montowany zawsze od prawej strony.

 

Oparcie i siedzisko

Oparcie krzesła dostępne jest w 3 wersjach: tapicerowanej (pianka wylewana o gęstości 130 kg/m3), siatkowej lub z tworzywa. Siedzisko dostępne jest w wersji z tworzywa lub tapicerowanej (pianka cięta o gęstości 40 kg/m3). Maskownica krzesła Zoo dostępne jest w wersji szarej lub czarnej.

 

Tapicerka

Krzesło w wersji tapicerowanej dostępne jest w 9 tkaninach (Evo, Next, Flexi, Medley, Sprint, Fame, Nexus, Step, Ultima) lub w ekoskórze Valencia. Wersja z tworzywa występuje w 6 kolorach palety Ral. Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane wykończenia krzesła, pełna paleta kolorów dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

WYMIARY

 

Zoo - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
tworzywo
1000
2012
6034
9017

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »