plen

Choose language

Krzesło Y

Krzesło Y

Krzesło Y to nowatorski model zaproponowany przez polską markę Snap. Produkt charakteryzuje ciekawa forma tapicerowanego kubełka, przypominająca literę Y. Kubełek uzupełnia przyjemny w odbiorze, drewniany stelaż, wykonany z wysokiej jakości polskiego drewna. Daje to pewność długoletniego użytkowania bez obaw o utratę stabilności czy przedwczesne zużycie.

 

Model Y, podobnie jak pozostałe produkty firmy Snap, dostępny jest w szerokiej palecie wykończeń. Zdecydowanie ułatwia to aranżację przestrzeni i daje możliwość dopasowania produktu do mebli znajdujących się w pomieszczeniu. Ze względu na swoją prostą formę, krzesło znajduje zastosowanie zarówno w kawiarniach, hotelach czy biurach, jak i w domowych salonach, którym z całą pewnością nada charakteru.

 

Krzesło Simple 100 oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Krzesło Y posiada stelaż wykonany z drewna bukowego, bejcowanego na wybrany kolor oraz lakierowanego dwukrotnie wysokiej jakości lakierem. Nogi wyposażone zostały w stopki nierysujące podłogi. Stelaż występuje w dwóch wersjach:

– round (przekrój okrągły),

– square (przekrój kwadratowy).

Kubełek krzesła posiada konstrukcję ze sklejki gięto-klejonej o grubości 10 mm. Kubełek tapicerowany jest tkaniną bądź ekoskórą i wypełniony pianką tapicerską o gęstości 35 kg/m3 (siedzisko) i 25 kg/m3 (oparcie i tył).

 

 

Wymiary

 

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Drewniane nogi krzesła dostępne są w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Kubełek tapicerowany jest jednym z 11 rodzajów obić, dostępnych w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie tkaniny posiadają atesty oraz cechują się wysoką wytrzymałością i jakością.

 

Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat
Milton
4 Taupe
7 Orange
13 Navy Blue
15 Anthracit
Aspen
2 Beige Vanille
5 Turquoise
6 Lavender
14 Yellow
Vienna
3 Almond
7 Choco
10 Aubergine
15 Platinum

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »