plen

Choose language

Krzesło Xenon

Krzesło Xenon

                                                                                                                                                                                                                                          Krzesło Xenon należy do serii Xenon zaprojektowanej przez niemiecką grupę projektową ITO Design. W skład linii wchodzą także fotele gabinetowe oraz krzesła pracownicze. Kolekcja ta skierowana jest do wymagających użytkowników, którzy cenią sobie zarówno ergonomię pracy, jak i interesujący i niebanalny design. Krzesło konferencyjne Xenon stanowi produkt finalny tych założeń – nowoczesna i unikalna forma stelaża tworzy doskonałe połączenie z wygodnym siedziskiem i oparciem o odpowiednim wyprofilowaniu. Krzesło występuje także w wersji Xenon Net, z oparciem wykończonym elastyczną siatką, doskonale dopasowującą się do pleców użytkownika.

 

Xenon 2

 

 

Specyfikacja

 

Stelaż

Krzesło Xenon posiada stelaż wykonany z rury metalowej o przekroju fi 22 mm. Dostępne są dwie wersje stelaża: w postaci nóg lub płozy. Model może zostać wyposażony z podłokietniki z nakładką z tworzywa PP, tworzące integralną część stelaża. Stelaż krzesła dostępny jest w wersji chromowanej (kolor satynowy lub błyszczący) oraz lakierowanej proszkowo (kolor metalik lub czarny).

 

Oparcie i siedzisko

Rama oparcie wykonana została z tworzywa, zaś oparcie dostępne jest zarówno w wersji tapicerowanej (wypełnienie z pianki ciętej o gęstości 35 kg/m3) jak i siatkowej Net. Siedzisko z maskownicą w kolorze czarnym, o konstrukcji ze sklejki liściastej, wypełnione zostało pianką poliuretanową wylewaną o gęstości 85 kg/m3.

 

Tapicerka

Krzesło konferencyjne występuje w 8 tkaninach (Ultima, Fame, Nexus, Next, Step, Evo, Medley lub Sprint), w dwóch rodzajach ekoskóry (Softline lub Valencia), a także w selekcjonowanej skórze naturalnej. Oparcie dodatkowo może być tapicerowane jedną z dwóch siatek do wyboru (String lub Runner). Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane rodzaje obić, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

WYMIARY

 

Xenon - wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
skóra
S-10
S-22
S-23
S-28
siatka Runner
RU-15
RE-16
RU-17

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »