plen

Choose language

Krzesło X Wood

Krzesło X Wood

Krzesło X Wood to model zaproponowany przez polską markę Snap, oferującą szereg ciekawych produktów o przeznaczeniu kawiarnianym. Model X Wood posiada prostą acz oryginalną bryłę kubełka, będącą kształtem litery X. Dzięki temu produkt nabiera unikatowego charakteru, który wyróżnia go spośród wielu podobnych krzeseł dostępnych na rynku.

 

Istotną cechą krzeseł i foteli Snap jest zastosowanie materiałów wysokiej jakości. Drewno, z którego skonstruowane zostało krzesło to wyselekcjonowany materiał polskiego pochodzenia. Dodatkowo meble produkowane są ze szczególną dbałością o detale i wykończenia, co widać już na pierwszy rzut oka. Krzesło jest przyjemne w odbiorze i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Krzesło X Wood oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Krzesło X Wood posiada stelaż o przekroju kwadratowym (square) wykonany z drewna bukowego, bejcowanego na wybrany kolor oraz lakierowanego dwukrotnie wysokiej jakości lakierem. Nogi wyposażone zostały w stopki nierysujące podłogi. Kubełek krzesła posiada konstrukcję ze sklejki gięto-klejonej o grubości 10 mm.

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Krzesło występuje w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »