plen

Choose language

Krzesło Webst@r

Krzesło Webst@r

Krzesło Webst@r to podstawowy model polskiego producenta Nowy Styl, cieszący się od lat dużą popularnością. Krzesło charakteryzuje się prostą i klasyczną bryłą oraz sprawdzonymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Model wyposażony może być w jeden z dwóch mechanizmów ruchowych, dzięki którym praca w krześle może być wygodna i efektywna. Dużym atutem krzesła jest obszerna paleta wykończeń, oferująca szereg przyjemnych kolorów, dzięki którym aranżacja przestrzeni biurowej może być swobodna i łatwa.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Krzesło Webst@r wyposażone zostało w mechanizm ruchowy CPT, który pozwala na swobodne bujanie się w krześle oraz zablokowanie wychylenia oparcia w dowolnej pozycji. Zakres wychylenia oparcia: +6 stopni (przód), -17 stopni (tył). Mechanizm umożliwia także regulację wysokości oparcia i siedziska (podnośnik pneumatyczny) oraz regulację głębokości siedziska.

 

Podłokietniki

Model może zostać wyposażony w podłokietniki stałe z tworzywa PP typu GTP2 lub w podłokietniki regulowane z tworzywa z miękkimi nakładkami PU typu R1E (regulacja wysokości w zakresie 60 mm).

 

Podstawa jezdna

W krześle zastosowana została podstawa jezdna typu ts02, wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

 

 

Wymiary

 

MASTER 09 GTS TS01 (with the CPT mechanism)

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Zarówno oparcie jak i siedzisko krzesła dostępne są w 6 rodzajach obić do wyboru: tkanina podstawowa, Micro, Bondai, Lucia, Oban i Sempre. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane rodzaje wykończeń, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

tkanina podstawowa
C2
C11
C38
C73
Micro
M15
M47
M56
M62
Oban
EF002
EF031
EF037
EF069
Bondai
BN1008
BN3005
BN4011
BN8010
Sempre
SM04
SM05
SM06
SM10

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »