Krzesło Sorriso

Krzesło Sorriso

                                                                                                                                                                                                                                          Krzesło Sorriso nazwane zostało tak, jak uśmiech w języku włoskim. Nie bez powodu – prezentowany model to połączenie przyjemnej, opływowej bryły z szeroką paletą wyraźnych i soczystych kolorów tapicerek. Krzesło samo zachęca do chwili odprężenia, zarówno w firmowej przestrzeni relaksu, jak i w kawiarni czy pomieszczeniu domowym. Dzięki przemyślanej formie kubełka, krzesło doskonale sprawdzi się także w trakcie konferencji czy posiedzeń, zapewniając komfort i ergonomię pracy.

 

Poza ciekawym designem, krzesło konferencyjne Sorriso oferuje także najwyższą jakość. W konstrukcji fotela wykorzystane zostały solidne materiały konstrukcyjne. Pozornie lekka i delikatna forma stelaża charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością, dzięki czemu możemy mieć pewność długotrwałego użytkowania bez uszkodzeń. Także wysokiej jakości tapicerki oraz wypełnienie kubełka zapewniają wytrzymałość na zużycie mechaniczne.

 

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Sorriso posiada miękki, tapicerowany kubełek o wypełnieniu z pianki poliuretanowej (gęstość 80 kg/m3), zaś wypełnienie poduszki (siedziska) stanowi pianka poliuretanowa wylewana o gęstości 85 kg/m3. Model dostępny jest w trzech wersjach, w zależności od zastosowanego stelaża:

– 10V – fotel konferencyjny, stelaż z metalowego pręta o średnicy 11 mm, wersje kolorystyczne: lakierowny proszkowo na kolor metalik lub czarny,  chromowany na kolor błyszczący lub satynowy,

– 10R – fotel konferencyjny, stelaż o okrągłej podstawie, wersje kolorystyczne: lakierowany proszkowo na kolor metalik, chromowany na kolor błyszczący,

– 10F – fotel obrotowy, stelaż aluminiowy 4-ramienny, chromowany na kolor błyszczący.

 

W wersji obrotowej fotela zastosowany został amortyzator z pamięcią powrotu. Wersja ta standardowo wyposażona jest w kółka jezdne. Wersja 10V wyposażona jest standardowo w stopki twarde (opcjonalnie możliwość zastosowania wkładek filcowych lub teflonowych).

 

Krzesło Sorriso tapicerowane może być jednym z 11 rodzajów obić, do których należą tkaniny Evo, Next, Medley, Sprint, Fame, Nexus, Step i Synergy, ekoskóry Softline i Valencia oraz skóra naturalna. Poniżej znajdują się jedynie wybrane rodzaje obić i ich kolory, pełna paleta wykończeń znajduje się w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
Sprint
SN-2
SN-10
SN-15
SN-1
Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
skóra naturalna
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt