plen

Choose language

Krzesło Slim

Krzesło Slim

Krzesło Slim polskiego producenta Grospol to model składany, cieszący się uznaniem wśród użytkowników. Jego stylistyka i funkcjonalność zostały nagrodzone złotym medalem IF Design Award. Dzięki swojej uniwersalnej formie krzesło wybierane jest zarówno jako wyposażenie biura i sali konferencyjnej jak i kantyny czy bufetu. Dodatkowym atutem jest szeroka gama kolorystyczna, w jakiej występuje model Slim – umożliwia ona optymalną aranżację przestrzeni. Do produkcji krzesła wykorzystane zostały najwyższej jakości materiały, dzięki czemu jego konstrukcja jest trwała i stabilna.

 

Model Slim oraz inne krzesła firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Krzesło Slim posiada stelaż wykonany z rurek stalowych malowanych w technologii proszkowej. Dodatkowo nogi od dołu zabezpieczone zostały podkładkami, dzięki którym krzesło nie uszkadza posadzki. Profilowane siedzisko oraz oparcie wykonane zostało z polipropylenu (PP), czyli trwałego i odpornego na promienie UV oraz zabrudzenia tworzywa sztucznego. Krzesło Slim można w łatwy sposób przechowywać i transportować dzięki niskiej wadze (3,5 kg) oraz grubości po złożeniu (25 mm).

 

Model Slim posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex oraz objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym w systemie od drzwi do drzwi. Maksymalne dopuszczalne obciążenie krzesła wynosi 150 kg.

 

 

WYMIARY

 

Slim - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

niebieski
brązowy
czerwony
czarny
biały

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »