plen

Choose language

Krzesło Sisi

Krzesło Sisi

Krzesło Sisi to reinterpretacja klasycznej stylistyki angielskiej XIX wieku, zaproponowana przez polską markę foteli i krzeseł Snap. Prezentowany model swoją formą nawiązuje do ikony designu – sofy chesterfield, czyli mebla dla londyńskich gentelmanów. Krzesło doskonale wpasuje się nie tylko w tradycyjne wnętrza, ale może stanowić przykuwający wzrok akcent w nowoczesnych wnętrzach typu modern glamour.

 

Model Sisi oferuje miękkie, obszerne siedzisko oraz otulacjące oparcie, o charakterystycznym pikowaniu. Producent daje możliwość zastosowania dodatkowych elementów ozdobnych, takich jak pinezki czy kołatki. Szeroka gama dostępnych tapicerek oraz wybarwień stelaża pozwala na stworzenie idealnej konfiguracji krzesła. Krzesło Sisi występuje także w wersji bez pikowania (krzesło Alexis).

 

Krzesło Simple 100 oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Stelaż krzesła Sisi wykonany został z wyselekcjonowanego polskiego drewna bukowego. Do stelaża dołączane są podkładki filcowe zabezpieczające przed rysowaniem. Siedzisko wypełnione zostało pianką tapicerską o gęstości 35 kg/m3, zaś oparcie i boki – 25 kg/m3. Siedzisko produkowane jest na sprężynach SP BH i zaczepach Rapid-Clip. Zapewnia to wysoki komfort użytkowania oraz wieloletnią trwałość.

 

 

Wymiary

 

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Drewniane nogi krzesła dostępne są w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Kubełek tapicerowany jest jednym z 11 rodzajów obić, dostępnych w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie tkaniny posiadają atesty oraz cechują się wysoką wytrzymałością i jakością.

 

Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat
Milton
4 Taupe
7 Orange
13 Navy Blue
15 Anthracit
Aspen
2 Beige Vanille
5 Turquoise
6 Lavender
14 Yellow
Vienna
3 Almond
7 Choco
10 Aubergine
15 Platinum

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »