plen

Choose language

Krzesło Simple 85

Krzesło Simple 85

Krzesło Simple 85 to ponadczasowa forma, którą do swojego asortymentu wprowadziła także nowa polska marka foteli i krzeseł Snap. Model zaprojektowany został z myślą o jadalniach w każdym stylu – od tych tradycyjnych po zupełnie nowoczesne. Prosta, precyzyjnie wykonana bryła krzesła doskonale się prezentuje, a wysoka jakość zastosowanych materiałów od razu rzuca się w oczy.

 

Rodzina foteli Simple charakteryzuje przede wszystkim możliwość maksymalnego dostosowania produktu do swoich potrzeb. Oprócz prezentowanego modelu Simple 85, dostępne jest także krzesło Simple 100 o wyższym oparciu. Ponadto dostępne są siedziska o różnych wysokościach, opcjonalne wykonanie przeszyć czy zastosowanie dekoracyjnych pinezek. Ułatwieniem w aranżacji wnętrza jest także bogata paleta tapicerek dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych.

 

Krzesło Simple 100 oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Stelaż krzesła Simple 85 wykonany został z wyselekcjonowanego polskiego drewna bukowego. Do stelaża dołączane są podkładki filcowe zabezpieczające przed rysowaniem. Siedzisko krzesła wypełnione zostało pianką tapicerską o gęstości 35 kg/m3, zaś oparcie i boki – 25 kg/m3. Standardowo siedzisko wykonane jest z solidnej płyty MDF. Możliwe jest zastosowanie jednej z 3 grubości siedziska:

– 85A – grubość 13 mm,

– 85B – grubość 19 mm,

– 85C – grubość 19 (przód), 25 mm (tył).

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Drewniane nogi krzesła dostępne są w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Kubełek tapicerowany jest jednym z 11 rodzajów obić, dostępnych w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie tkaniny posiadają atesty oraz cechują się wysoką wytrzymałością i jakością.

 

Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat
Milton
4 Taupe
7 Orange
13 Navy Blue
15 Anthracit
Aspen
2 Beige Vanille
5 Turquoise
6 Lavender
14 Yellow
Vienna
3 Almond
7 Choco
10 Aubergine
15 Platinum

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »