plen

Choose language

Krzesło Samba

Krzesło Samba

Krzesło Samba to model polskiego producenta Nowy Styl o wyjątkowej różnorodności wersji. Prezentowany model dostępny jest w wersji tapicerowanej, w bogatej gamie obić – zaczynając na skórze naturalnej, przez ekoskórę, kończąc na tkaninie. Dzięki temu model jest niezwykle uniwersalny i stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Doskonale sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w sali wykładowej, poczekalni czy obiekcie gastronomicznym.

 

Krzesło Samba wyposażone zostało w funkcjonalne podłokietniki, dzięki którym możliwe jest podparcie przedramion podczas wielogodzinnych sesji. Lekka, a zarazem solidna konstrukcja krzesła nie tylko współgra z kubełkiem, ale też gwarantuje trwałość produktu. Krzesło może zostać wyposażone w pulpit, który szczególnie przydaje się w trakcie konferencji czy wykładów.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło konferencyjne Samba posiada siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki bukowej. Stalowa rama krzesła dostępna jest w 3 wersjach: chromowanej (błyszczącej) lub malowanej proszkowo na kolor alu (matowej). Zintegrowane, stalowe podłokietniki wykończone zostały drewnianymi podłokietnikami. Podłokietnik może zostać doposażony w drewniany pulpit.

 

Krzesło dostępne jest też w wersji Wood – kubełek drewniany oraz w wersji Net – z oparciem obitym wysokogatunkową siatką w różnych kolorach do wyboru.

 

 

Samba 2

 

 

Wymiary

 

MASTER 09 GTS TS01 (with the CPT mechanism)

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Kubełek tapicerowany jest jednym z 13 rodzajów obić: skóra licowa SD, skóra licowa LE, skóra dwoinowa, Valencia, skaj, tkanina podstawowa, Contract, Microfibra, Micro, Oban, Lucia, Bondai lub Xtreme. Poniżej znajdują się jedynie wybrane rodzaje i kolory obić, pełną paletę kolorów znajdą Państwo w katalogu.

skóra SD
SD03
SD04
SD06
SD15
skóra dwoinowa
SP03
SP06
SP11
SP12
skaj
V82
V79N
V62
V14N
Bondai
BN1008
BN3005
BN4011
BN8010
Micro
M15
M47
M56
M62

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »