plen

Choose language

Krzesło Samba Wood

Krzesło Samba Wood

Krzesło Samba Wood to podstawowa wersja znanego krzesła Samba polskiego producenta Nowy Styl o drewnianym siedzisku oraz oparciu. Model jest niezwykle uniwersalny i stwarza szerokie możliwości aranżacyjne – doskonale sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w sali wykładowej, poczekalni czy obiekcie gastronomicznym. Krzesło Samba Wood wyposażone zostało w funkcjonalne podłokietniki, dzięki którym możliwe jest podparcie przedramion podczas wielogodzinnych sesji. Lekka, a zarazem solidna konstrukcja krzesła nie tylko współgra z kubełkiem, ale też gwarantuje trwałość produktu.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Samba Wood posiada siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki bukowej w różnych kolorach. Stalowa rama krzesła dostępna jest w 3 wersjach: chromowanej (błyszczącej) lub malowanej proszkowo na kolor alu (matowej). Zintegrowane, stalowe podłokietniki wykończone zostały drewnianymi podłokietnikami. Podłokietnik może zostać doposażony w drewniany pulpit.

 

Krzesło dostępne jest też w wersji tapicerowanej oraz w wersji Net – z oparciem obitym wysokogatunkową siatką w różnych kolorach do wyboru.

 

 

Samba 3

 

 

Wymiary

 

MASTER 09 GTS TS01 (with the CPT mechanism)

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Poniżej znajdują się jedynie wybrane kolory drewna, pełną paletę kolorów znajdą Państwo w katalogu.

sklejka bukowa
buk naturalny
havana
orzech
wenge

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »