plen

Choose language

Krzesło pracownicze Veris

Krzesło pracownicze Veris

                                                                                                                                                                                                                                              Krzesło pracownicze Veris to doceniany model wyposażony w szereg rozwiązań ergonomicznych, które pozwalają na pełne dopasowanie ustawienia krzesła do indywidualnych potrzeb użytkownika. Atutem fotela jest innowacyjny mechanizm synchroniczny, a także elastyczne oparcie, z ruchomą częścią lędźwiową. Dzięki temu oparcie doskonale dopasowuje się do pleców użytkownika, oddając naturalną krzywiznę kręgosłupa. Regulacja pochylenia siedziska minimalizuje powstały ucisk mięśni ud podczas wielogodzinnej pracy.

 

Oprócz funkcjonalnej konstrukcji, krzesło pracownicze Veris to także prosta i nowoczesna forma siedziska i oparcia. Wyraźne, dopasowne tapicerki podkreślą charakter współczesnego wnętrza biurowego, gdzie design odgrywa kluczowe znaczenie. Krzesło pracownicze Veris występuje także w wersji gabinetowej z zagłówkiem, o której mogą Państwo przeczytać tutaj. Kompletną aranżację przestrzeni biurowej umożliwia krzesło konferencyjne Bit, będące specjalnie zaprojektowanym uzupełnieniem serii Veris.

 

Veris 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Krzesło pracownicze Veris posiada wbudowany mechanizm ruchowy Synchro SFL, który pozwala na regulację synchronicznego ruchu siedziska i oparcia, umożliwiając dopasowanie sprężystości wychylenia oparcia do wagi siedzącego. Ponadto mechanizm posiada funkcję wysuwu siedziska, funkcję pochylenia siedziska i oparcia (tzw. kąt ujemny) oraz standardową możliwość zmiany wysokości siedziska.

 

Podłokietniki

Krzesło posiada podłokietniki o stelażu oraz nakładce z tworzywa sztucznego PU w kolorze czarnym, występujące w trzech wersjach, w zależności od możliwości regulacji:

– P54PU – regulacja w płaszczyźnie góra-dół (zakres 80 mm),

– P51PU – regulacja w płaszczyznach: góra-dół (zakres 100 mm), przód-tył (zakres 35 mm na stronę),

– P48PU – regulacja w płaszczyznach: góra-dół (zakres 100 mm), przód-tył (zakres 35 mm na stronę), obrót nakładki (zakres +/-30 stopni), nakładka przód-tył (+/-30 mm).

 

Siedzisko i oparcie

Siedzisko wyposażone zostało w maskownicę z tworzywa w kolorze czarnym i wypełnione zostało wylewaną pianką PU o gęstości 80 kg/m3. Regulowane oparcie wysokie także wypełnione zostało pianką o gęstości 80 kg/m3.

 

Podstawa jezdna

Krzesło pracownicze Veris posiada pięcioramienną podstawę jezdną, która w standardzie wyposażone jest w kółka twarde z hamulcem lub bez. Istnieje możliwość wybrania opcjia z kółkami miękkimi. Podstawa występuje w wersji z tworzywa PA czarnej, aluminiowej lakierowanej proszkowo na kolor metalik lub aluminiowej polerowanej do koloru chrome.

 

Tapicerka

Model dostępny jest w 8 tkaninach do wyboru (Evo, Next, Medley, Sprint, Fame, Nexus, Ultima lub Step), a także w wersji tapicerowanym jedną z dwóch rodzajów ekoskór (Softline lub Valencia) oraz w wersji z obiciem ze skóry naturalnej. Model dostępny jest także w wersji Veris Net z oparciem wykonanym z siatki Runner. Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane wykończenia. Pełna paleta tapicerek dostępna jest w katalogu. 

 

 

WYMIARY

 

Veris - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
skóra
S-10
S-22
S-23
S-28
Siatka Runner
RU-15
RU-16
RU-17

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »