Krzesło pracownicze Raya

Krzesło pracownicze Raya

                                                                                                                                                                                                                                              Krzesło pracownicze Raya to propozycja skierowana do zwolenników prostych i sprawdzonych rozwiązań. Model ten cechuje wysoki komfort użytkowania, dzięki zastosowanym rozwiązaniom ergonomicznym, takim jak synchroniczny mechanizm ruchowy, umożliwiający tzw. dynamiczne siedzenie, czy regulowane podłokietniki. Dzięki udogodnieniom konstrukcyjnym nawet wielogodzinna praca przy biurku może być komfortowa i nie powodować dolegliwości zdrowotnych.

 

Model Raya to także oszczędne w formie wzornictwo, które bazuje na konstrastach geometrycznych, wyrazistych liniach czy tapicerkach, będących logicznym uzupełnieniem bryły krzesła. Subtelna linia oparcia oraz profil siedziska nadają krzesłu lekkości, która wpasowuje się we współczesne przestrzenie biurowe. Szeroka gama dostępnych obić ułatwia zaaranżowanie pomieszczenia biurowego, w zależności od indywidualnych preferencji.

 

 

Raya 2

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Krzesło pracownicze Raya wyposażone jest w jeden z następujących mechanizmów ruchowych:

– Economic E – możliowść regulacji wysokości siedziska,

– Synchro S – możliwość regulacji wysokości siedziska, synchronicznego odchylenia oparcia i siedziska oraz oporu stawianego przez oparcie podczas wychylania,

– Synchro SL – mechanizm S wyposażony w dodatkową funkcję wysuwi siedziska.

 

Siedzisko i oparcie

Wnętrze siedziska stanowi stelaż ze sklejki liściastej oraz wypełnienie z pianki poliuretanowej o gęstości 80 kg/m3. Regulowane oparcie o wypełnieniu z pianki o gęstości 75 kg/m3 może występować w wersji tapicerowanej tylko z przodu (z tyłu tworzywo) lub w wersji z przodu i z tyłu. Krzesło tapicerowane może być tkaniną (Evo, Next, Medley, Sprint, Fame, Nexus, Step, Ultima) lub ekoskórą Valencia. Poniżej przedstawiono jedynie wybrane wykończenia, pełna paleta dostępna jest w katalogu. 

 

Podłokietniki

Krzesło pracownicze Raya posiada podłokietniki o stelażu oraz nakładkach z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Możliwa jest regulacja w płaszczyźnie góra-dół (zakres 70 mm) oraz opcjonalnie – odległość od siedziska (zakres 19 mm na stronę).

 

Podstawa jezdna

Model Raya wyposażony został w pięcioramienną podstawę jezdną z kółkami twardymi (możliwy zakup kółek miękkich). Kolor podstawy do wyboru: czarny (z tworzywa sztucznego), chromowany (polerowane aluminium) lub metalik (aluminium malowane proszkowo).

 

 

WYMIARY

 

Raya - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12

doradzimy ci

zapytaj o produkt