Krzesło pracownicze One

Krzesło pracownicze One

                                                                                                                                                                                                                                              Krzesło pracownicze One to model o wysokiej funkcjonalności i ergonomii, które zapewnione są przez szereg rozwiązań konstrukcyjnych, takich jak synchroniczny mechanizm ruchowy czy regulowane podłokietniki. Wyróżniającym się elementem jest oparcie o wysokiej elastyczności, dzieki której doskonale dopasowuje się ono do krzywizn kręgosłupa. Jego innowacyjna konstrukcja pozwala na dodatkowe odchylenie do 45 stopni. Krzesło występuje także w wersji gabinetowej, z zagłówkiem, o której mogą Państwo przeczytać tutaj.

 

Krzesło pracownicze One zaprojektowany został przez znanego niemieckiego designera Wolfganga Deisiga. Jego unikatowa forma podkreślona została przez wyraźne tapicerki oraz ich kontrast z czarną konstrukcją. Szeroka gama dostępnych wykończeń sprawia, że krzesło zyskuje uniwersalne zastosowanie w nowoczesnych przestrzeniach biurowych. Ponadto linia One oferuje także krzesła konferencyjne, dzięki czemu aranżacja wnętrza może być kompletna i przemyślana.

 

One 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

W krześle pracowniczym One zastosowany został mechanizm Synchro S pozwalający na zmianę wysokości siedziska oraz regulację synchronicznego wychylenia oparcia i siedziska. Możliwe jest także dopasowanie oporu stawianego przez fotel podczas wychylania, dopasowując go do ciężaru użytkownika. Mechanizm może występować także w wersji Synchro SL, która dodatkowo pozwala na wysunięcie siedziska.

 

Oparcie

Wypełnienie oparcia stanowi pianka poliuretanowa wylewana o gęstości 75 kg/m3. Oparcie posiada możliwość regulacji wysokości z podparciem części lędźwiowej. Jego elastyczność pozwala na wychylenie sięgające 45 stopni.

 

Siedzisko

Siedzisko wypełnione jest pianką poliuratanową wylewaną o gęstości 80 kg/m3. Pod siedziskiem znajduje się amortyzator o czarnej obudowie. Dodatkowo amortyzator wyposażony jest w poduszkę, która znacznie poprawia komfort siedzenia.

 

Podstawa jezdna

Krzesło pracownicze One posiada pięcioramienną podstawę jezdną z kółkami twardymi w standardzie (opcja kółka miękkie), występującą w trzech wersjach kolorystycznych:

– czarna, wykonana z tworzywa PA,

– aluminiowa, polerowana do koloru chrome,

– aluminiowa, lakierowana proszkowo na kolor metalik.

 

Podłokietniki

Stelaż podłokietników krzesło One może być czarny, aluminiowy chrome lub aluminiowy metalik do wyboru. W standardzie podłokietniki wyposażone w nakładkę z tworzya PU posiadają regulację w zakresie góra-dół (zakres 100 mm) oraz regulację odległości od siedziska (zakres 35 mm na stronę). Dodatkowo, możliwy jest wybór wersji z regulacją położenia nakładki w płaszczyźnie przód-tył (zakres 60 mm) oraz obrót nakładki (zakres 60 stopni).

 

Tapicerka

Krzesło pracownicze One tapicerowany jest jedną z 7 wysokiej jakości tkanin: Evo, Next, Medley, Fame, Nexus, Step lub Ultima, a także skórą naturalną lub ekoskórą Valencia. Wybrane wykończenia zaprezentowane zostały poniżej, pełna paleta tapicerek dostępna jest w katalogu. 

 

 

WYMIARY

One - wymiary

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
tkanina Nexus
NE-14
NE-11
NE-5
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
skóra naturalna
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt