plen

Choose language

Krzesło pracownicze Motto

Krzesło pracownicze Motto

                                                                                                                                                                                                                                              Krzesło pracownicze Motto cechuje prosty i minimalistyczny design, podkreślony lekką linią oparcia. Brak elementów z tworzywa sztucznego w konstrukcji oparcia nadaje krzesłu ciepłego charakteru oraz sprawia, że znajduje ono zastosowanie także w mniej oficjalnych przestrzeniach oraz w pomieszczeniach domowych. Dużym atutem krzesła Motto jest bogata paleta wykończeń ułatwia aranżację wnętrza zgodnie z obowiązującą kolorystyką oraz stylem.

 

Oprócz interesującej formy, konstrukcja krzesła pracowniczego jest bogata w ergonomiczne rozwiązania, umożliwiające wygodne korzystanie z krzesła. Elastyczność oparcia zapewnia zatopiony w piance plastik wewnętrzny, za sprawą którego możliwe jest odchylanie oparcia w dowolnym kierunku, zgodnie z ruchem użytkownika. Prosty w obsłudze mechanizm Synchro pozwala na dynamiczne siedzenie i optymalne dopasowanie parametrów krzesła, zaś regulowane podłokietniki umożliwiają komfortowe ułożenie przedramion.

 

Motto 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Krzesło pracownicze Motto posiada wbudowany mechanizm ruchowy Synchro, występujący z następujących wersjach:

– Synchro S – możliwość zmiany wysokości siedziska oraz dopasowania synchronicznego ruchu oparcia i siedziska z możliwością regulacji sprężystości odchylenia oparcia do wagi siedzącego; możliwość blokowania mechanizmu w 5 pozycjach,

– Synchro SL – mechanizm S z dodatkową funkcją wysunięcia siedziska,

– Synchro SFL – mechanizm SL z dodatkową funkcją pochylenia oparcia i siedziska; możliwość blokowania mechanizmu w 4 pozycjach,

– Synchro ST – mechanizm S z możliwością blokowania mechanizmu w 1 pozycji (prostopadłej),

– Synchro STL – mechanizm ST z dodatkową funkcją wysunięcia siedziska.

 

Podłokietniki

Krzesło posiada podłokietniki o stelażu w kolorze czarnym z nakładką poliuretanową, występujące w następujących wersjach:

– P60PU – podłokietniki stałe,

– P61PU – podłokietniki regulowane w płaszczyźnie góra-dół (zakres 80 mm),

– P59PU – podłokietniki regulowane w płaszczyźnie góra-dół (zakres 80 mm), nakładka przód-tył (+/- 50 mm), nakładka prawo-lewo (+/- 30 mm).

 

Oparcie i siedzisko

Konstrukcję siedziska stanowi sklejka liścista, zaś wypełnieniem jest wylewana pianka PU o gęstości 70 kg/m3. Siedzisko wyposażone jest w maskownicę w kolorze czarnym. Regulowane, tapicerowane dwustronnie oparcie wypełnione jest pianką PU o gęstości 120 kg/m3. Krzesło dostępne jest w 8 tkaninach (Evo, Next, Medley, Sprint, Fame, Nexus, Step lub Ultima) oraz w dwóch rodzajach ekoskór (Valencia lub Softline). Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane rodzaje obić, pełna paleta tapicerek dostępna jest w katalogu. 

 

Podstawa jezdna

Krzesło pracownicze posiada pięcioramienną podstawę jezdną w wersji z czarnego tworzywa sztucznego lub z polerowanego aluminium. Standardowo model wyposażony jest w kółka twarde, istnieje możliwość wyboru opcji z kółkami miękkimi.

 

 

WYMIARY

 

Motto - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
skóra naturalna
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »