plen

Choose language

Krzesło pracownicze LightUp

Krzesło pracownicze LightUp

                                                                                                                                                                                                                                             Krzesło pracownicze LightUp to cieszący się dużą popularnością model, który stanowi kompromis między jakością wykonania, a ceną. Zastosowanie ruchomej części lędźwiowej pozwala na płynną regulację jej położenia zarówno na wysokość, jak i na głębokość, co zapewnia prawidłowe podparcie dolnej części kręgosłupa. Dużym atutem modelu jest także intuicyjny mechanizm ruchowy, dzięki któremu możliwe jest tzw. dynamiczne siedzenie.

 

Prosta i klasyczna forma krzesła pracowniczego LightUp znajduje zastosowanie w każdej przestrzeni biurowej, zaś bogatość wersji modelu oferuje dobre rozwiązanie dla każdego. Istotną cechą krzesła jest jego konstrukcja, która w 95% składa się z materiałów przeznaczonych do recyklingu, dzięki czemu produkt jest wysoce ekologiczny. Stanowi on propozycję szczególnie dla użytkowników szukających ergonomicznego krzesła biurowego w rozsądnej cenie.

 

LightUp 2

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Krzesło pracownicze LightUp posiada wbudowany mechanizm ruchowy Synchro, występujący z następujących wersjach:

– Synchro S – możliwość zmiany wysokości siedziska oraz dopasowania synchronicznego ruchu oparcia i siedziska z możliwością regulacji sprężystości odchylenia oparcia do wagi siedzącego; możliwość blokowania mechanizmu w 5 pozycjach,

– Synchro SL – mechanizm S z dodatkową funkcją wysunięcia siedziska,

– Synchro SFL – mechanizm SL z dodatkową funkcją pochylenia oparcia i siedziska; możliwość blokowania mechanizmu w 4 pozycjach,

– Synchro ST – mechanizm S z możliwością blokowania mechanizmu w 1 pozycji (prostopadłej),

– Synchro STL – mechanizm ST z dodatkową funkcją wysunięcia siedziska.

 

Podłokietniki

Krzesło posiada podłokietniki o stelażu w kolorze czarnym z nakładką poliuretanową, występujące w następujących wersjach:

– P60PU – podłokietniki stałe,

– P61PU – podłokietniki regulowane w płaszczyźnie góra-dół (zakres 80 mm),

– P59PU – podłokietniki regulowane w płaszczyźnie góra-dół (zakres 80 mm), nakładka przód-tył (+/- 50 mm), nakładka prawo-lewo (+/- 30 mm).

 

Oparcie i siedzisko

Konstrukcję siedziska stanowi sklejka liścista, zaś wypełnieniem jest wylewana pianka PU o gęstości 70 kg/m3. Siedzisko wyposażone jest w maskownicę w kolorze czarnym. Oparcie dostępne jest w wersji tapicerowanej lub siatkowej. Dodatkową opcją jest także ruchoma podprórka lędźwiowa w wersji z reglacją góra-dół (typ A) lub z regulacją góra-dół oraz głębokość (typ B). Krzesło dostępne jest w 8 tkaninach (Evo, Next, Medley, Sprint, Fame, Nexus, Step lub Ultima) oraz w ekoskórze Valencia. Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane rodzaje obić, pełna paleta tapicerek dostępna jest w katalogu. 

 

Podstawa jezdna

Krzesło pracownicze posiada pięcioramienną podstawę jezdną w wersji z czarnego tworzywa sztucznego lub z polerowanego aluminium. Standardowo model wyposażony jest w kółka twarde, istnieje możliwość wyboru opcji z kółkami miękkimi.

 

 

WYMIARY

 

Light-Up - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »