Krzesło pracownicze Fan

Krzesło pracownicze Fan

                                                                                                                                                                                                                                                Krzesło pracownicze Fan należy do bogatej kolekcji mebli Fan, której produkty wyróżnia elegancki i nowoczesny kształt kubełka, wykończony wyrazistymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi jego styl. W skład kolekcji wchodzą także fotele konferencyjne, fotele na drewnianych nogach oraz sofy. Wszystkie te produkty znajdują zastosowanie na pograniczu przestrzeni biurowej oraz domowej, tworząc kompletną i ciepłą ich aranżację. Dużym atutem krzeseł pracowniczych Fan jest szeroki wybór rodzaju i koloru obicia, a także stelażu, co czyni model uniwersalnym i różnorodnym.

 

Fan 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Krzesło pracownicze Fan wyposażone jest w mechanizm kołyskowy Tilt, pozwalający na regulację wysokości siedziska oraz sprężystości odchylenia do wagi użytkownika. Możliwe jest zamówienie fotela z mechanizmem w wersji Economic – tylko regulacja wysokości.

 

Oparcie i siedzisko

Kubełek krzesła stanowi metalowy stelaż oraz pianka wylewana z tworzywa PU o gęstości 75 kg/m3. Model tapicerowany jest jedną z 8 tkanin (Evo, Next, Medley, Sprint, Fame, Nexus, Step lub Ultima), jedną z dwóch rodzajów ekoskóry (Valencia lub Softline) bądź skórą natualną. Poniżej przestawione zostały jedynie wybrane rodzaje obić, pełna paleta wykończeń dostępna jest w katalogu.

 

Podstawa jezdna

Krzesło pracownicze Fan posiada pięcioramienną podstawę jezdną, standardowo wyposażoną w kółka twarde, z możliwością domówienia kółek miękkich. Podstawa dostępna jest w wersji z czarnego tworzywa sztucznego PA lub z aluminium polerowanego albo malowanego proszkow na kolor metalik.

 

 

WYMIARY

 

Fan - wymiary

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
tkanina Nexus
NE-11
NE-14
NE-5
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
skóra naturalna
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt