plen

Choose language

Krzesło pracownicze Active

Krzesło pracownicze Active

                                                                                                                                                                                                                                                  Krzesło pracownicze Active wybierane jest zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz biurowych. Lekka, geometryczna forma krzesła, uzyskana dzięki doskonale zaprojektowanej linii siedziska i oparcia, nadaje modelowi unikalnego charakteru. Wrażenie to potęgują efektowne przeszycia na krawędziach i prosta baza o ostrym i zdecydowanym kształcie. Ponadto to, co wyróżnia produkt na tle podobnych, dostępnych na rynku to solidność wykonania i dbałość o detale, a także wysokiej jakości zastosowane materiały.

 

Model Active posiada stabilne, obszerne siedzisko oraz profilowane oparcie, które umożliwiają komfortową pracę, nawet przez wiele godzin. Nazwa krzesła Active odnosi się do aktywnego wspomagania zachowania prawidłowej postawy użytkownika przez tylną część siedziska. Dodatkowym udogodnieniem zastosowanym w fotelu jest funkcja „leżanki”, umożliwiająca umieszczenie siedziska i oparcia w postaci horyzontalnej.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Mechanizm

Krzesło pracownicze Active wyposażone zostało w ergonomiczny mechanizm ruchowy Synchro S, umożliwiający regulację wysokości siedziska oraz regulację ruchu synchronicznego oparcia i siedziska. Ponadto mechanizm pozwala na dostosowanie siły oporu stawianego przez oparcie w zależności od wagi użytkownika krzesła. Mechanizm występuje także w wersji SL – z dodatkową funkcją wysuwu siedziska i leżanki.

 

Podstawa jezdna

Krzesło posiada pięcioramienną, aluminiową podstawę jezdną, występującą w dwóch kolorach: chrom (aluminium polerowane) oraz metalik (aluminium malowane proszkowo). Podstawa wyposażona jest w kółka miękkie lub twarde, w zależności od potrzeb.

 

Podłokietniki

Stelaże podłokietników krzesła pracowniczego Active wykonane zostały z aluminium w kolorze chrom lub metalik. Wyposażone one zostały w nakładki poliuretanowe. Podłokietniki mogą być regulowane w czterech płaszczyznach:

– góra-dół – w zakresie 100 mm,

– obrót – w zakresie 60 stopni,

– przód-tył – w zakresie 60 mm,

– prawo-lewo – w zakresie 20 mm na stronę.

 

Siedzisko i oparcie

Krzesło pracownicze Active posiada siedzisko wykonane ze sklejki liściastej z wypełnieniem z wylewanej pianki poliuretanowej o gęstości 75 kg/m3. Znajdujący się pod siedziskiem amortyzator posiada obudowę w kolorze metalik lub chrome oraz poduszkę, która poprawia komfort siedzenia. Oparcie stanowi metalowy stelaż wypełniony wylewaną pianką poliuretanową o gęstości 55 kg/m3. Krzesło występuje w wersji tapicerowanej jedną z siedmiu tkanin (Evo, Next, Medley, Sprint, Fame, Step lub Ultima), w wersji z ekoskóry (Softline lub Valencia) lub skóry naturalnej. Poniżej przedstawione zostały wybrane rodzaje obić, pełną paletę znajdą Państwo w katalogu. 

 

Wersje produktu

Krzesło Active występuje w dwóch wersjach:

– gabinetowej z oparciem wysokim (11S i 11SL), o której mogą Państwo przeczytać tutaj.

– pracowniczej z oparciem niskim (21S).

 

 

WYMIARY

 

Active - wymiary 1

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Fame
FA-6
FA-9
FA-2
FA-14
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
skóra
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »