plen

Choose language

Krzesło Perfect

Krzesło Perfect

Krzesło Perfect polskiego producenta Nowy Styl to sprawdzony model, o korzystnej relacji jakości do ceny. Uniwersalna forma krzesła oraz szeroki wybór wykończeń sprawia, że model dobrze komponuje się w każdej przestrzeni biurowej. Dodatkowo ergonomiczna konstrukcja oraz mechanizm ruchowy zapewniają wygodę oraz możliwość regulacji pozycji w krześle w zależności od indywidualnych potrzeb. Wykorzystanie trwałych i odpornych materiałów sprawia, że krzesło jest odporne nawet na intensywne użytkowanie.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Krzesło Perfect posiada wbudowany mechanizm ruchowy CPT, który pozwala na swobodne wychylanie oparcia w zakresie od +6 stopni (do przodu) do maksymalnego kąta -17 stopni (do tyłu). Kąt wychylenia oparcia może zostać zablokowane w dowolnej pozycji. Ponadto mechanizm pozwala na regulację wysokości oparcia oraz siedziska (płynny podnośnik pneumatyczny), a także regulację głębokości siedziska, co zapobiega powstawaniu ucisku w mięśniach ud.

 

Podłokietniki

Model Perfect posiada stałe podłokietniki typu GTP2 wykonane z tworzywa sztucznego PP w kolorze czarnym.

 

Podstawa jezdna

W fotelu zastosowana została podstawa jezdna typu TS12 – pięcioramienna, stalowa, wyposażona w nakładki z tworzywa sztucznego PP. W podstawie jezdnej mogą być zastosowane samohamowne kółka do powierzchni miękkich lub twardych.

 

 

Wymiary

 

Perfect wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Krzesło Perfect tapicerowane może być jednym z 3 rodzajów obić: tkanina podstawowa, Micro i Silvertex. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane obicia oraz kolory, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

tkanina podstawowa
C2
C11
C38
C73
Micro
M15
M47
M56
M62
Silvertex
SX0009
SX2016
SX4002
SX4024

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »