plen

Choose language

Krzesło Orlando

Krzesło Orlando

Krzesło Orlando polskiego producenta Nowy Styl to model o subtelnej linii tworzonej przez profilowane siedzisko i oparcie. Nowoczesny charakter krzesła podkreślają aluminiowe wykończenia, podwyższając także trwałość elementów. Krzesło cechuje wyjątkowa funkcjonalność oraz ergonomiczność, uzyskane poprzez zastosowanie innowacyjnych mechanizmów ruchowych oraz szeregu dodatkowych udogodnień. Dzięki temu nawet wielogodzinna praca w krześle może być wygodna oraz nie nieść ze sobą niekorzystnych skutków związanych z nieprawidłową pozycją.

 

Krzesło Orlando oferuje także różnorodność dostępnych wersji, różniących się od siebie wyposażeniem oraz dodatkowymi funkcjami. Ponadto model dostępny jest w szeregu różnych tapicerek, zarówno w skórze naturalnej i ekoskórze, jak i w tkaninach. Dzięki bogatej palecie obić aranżacja przestrzeni biurowej może stać się łatwa i swobodna, a wnętrze nabierze unikatowego wyrazu.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Krzesło Orlando może zostać wyposażone w jeden z 2 mechanizmów:

 

Mechanizm Epron Syncron pozwala na synchroniczny ruch oparcia i siedziska w stosunku 2:1, z maksymalnym kątem wychylenia oparcia 22 stopnie przy odchyleniu siedziska o kąt 11 stopni. Możliwe jest swobodne bujanie się w krześle oraz blokada wychylenia w jednej z pięciu pozycji. Mechanizm powala także na regulację siły oporu stawianego przez oparcie w zależności od wagi użytkownika. Dodatkowa funkcja Anti-Shock zabezpiecza przed gwałtownym uderzeniem oparcia w plecy po zwolnieniu blokady. Mechanizm powala także na regulację wysokości siedziska (za pomocą pneumatycznego podnośnika) oraz może zostać wyposażony w dodatkowe funkcje regulacji głębokości siedziska oraz kąta wychylenia.

 

Mechanizm Epron Syncron Plus  został dodatkowo wyposażony w funkcję regulacji położenia części lędźwiowej oparcia, umożliwiając prawidłową pozycję kręgosłupa.

 

Podłokietniki

Model Orlando wyposażony został w podłokietniki typu R16H-CR, wykonane ze stali oraz tworzywa sztucznego, wyposażone w miękkie nakładki z poliuretanu. Podłokietniki regulowane są w płaszczyźnie góra-dół w zakresie 100 mm.

 

Podstawa jezdna

W krześle zastosowana może być podstawę jezdną z polerowanego aluminium typu ST17-POL lub ST28-POL. W podstawie jezdnej mogą być zastosowane samohamowne kółka do powierzchni miękkich lub twardych.

 

Wersje produktu

Krzesło dostępne jest w wersji z wysokim lub niskim oparciem. Dodatkowo dostępna jest wersja fotela 24/7 wykonana z materiałów o zwiększonej wytrzymałości, pozwalająca osobom o wadze do 150 kg w trybie 24h przez 7 dni w tygodniu.

 

 

WYMIARY

 

 

orlando UP

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Szerokie i komfortowe siedzisko oraz ergonomicznie profilowane oparcie tapicerowane są jednym z 11 rodzajów obić: Contract, Microfibra, Micro, Oban, Kaiman, Sempre, Vanecia, Xtreme, skóra licowa SD oraz skóra licowa LE. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane obicia oraz kolory, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

Micro
M15
M47
M56
M62
Oban
EF002
EF031
EF037
EF069
Bondai
BN1008
BN3005
BN4011
BN8010
Kaiman
KN03
KN40
KN143
KN615
Valencia
V14N
V62
V79N
V82
skóra licowa SD
SD03
SD04
SD06
SD15

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »