Krzesło Nu

Krzesło Nu

                                                                                                                                                                                                                                          Krzesło Nu to propozycja kompaktowej wygody, doskonała dla niewielkich przestrzeni. Dzięki swojemu ciekawemu designowi, model znajduje zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach biurowych, ale także w kawiarniach, hotelach czy pomieszczeniach domowych. Krzesło sprawdzi się zarówno podczas oficjalnych posiedzeń czy konferencji, jak i w strefie relaksu, podczas przerwy w pracy.

 

To, co wyróżnia krzesło Nu spośród podobnych produktów dostępnych na rynku, to perfekcyjne wykonanie i dbałość o detale, charakterystyczne dla marki ProfiM. Dzięki dokładnym wykończeniom, jakość produktu zauważalna jest już na pierwszy rzut oka. Ponadto zastosowanie wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych sprawia, że prezentowane krzesło Nu może posłużyć przez wiele lat intensywnego użytkowania.

 

Krzesło Nu dostępne jest w wielu wersjach – z wysokim lub niskim kubełkiem, ze stelażem drewnianym lub metalowym, okrągłym, na nogach lub płozach oraz innych.

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Nu posiada kubełek tapicerowany, wykonany z pianki poliuretanowej wylewanej o gęstości 85 kg/m3 (dla kubełka i kaptura) i 70 kg/m3 (dla poduszki siedziska). Model dostępny jest w wersji wysokiej z kapturem (11), wysokiej bez kaptura (10) lub niskiej (20). Wersje obrotowe wyposażone są standardowo w amortyzator bez pamięci powrotu, opcjonalnie krzesło można wyposażyć w amortyzator z pamięcią powrotu.

 

Dostępne są następujące wersje stelaża produktu:

– rura metalowa o przekroju 20 mm (HS), 4 wersje kolorystyczne: lakierowane proszkowo na kolor czarny lub metalik, chromowany na kolor błyszczący lub satynowy,

– rura metalowa o przekroju 22×2 mm (V1), 4 wersje kolorystyczne, jak powyżej,

– rura metalowa o przekroju 11 mm (V3), 4 wersje kolorystyczne, jak powyżej,

– nogi drewniane (HW), wersje kolorystyczne: H5, H6, H7, H8, H11, H12,

– metalowa podstawa okrągła (R), wersje kolorystyczne: lakierowana proszkowo na kolor metali, chromowana na kolor błyszczący,

– baza czteroramienna (F/FZ), aluminium polerowane.

 

Krzesło Nu tapicerowane może być jednym z 10 rodzajów obić: tkaniny Evo, Next, Flexi, Medley, Sprint, Fame, Nexus, Step i Synergy lub ekoskórą Valencia. Poniżej znajdują się jedynie wybrane rodzaje i kolory tapicerek, pełna paleta znaduje się w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
Sprint
SN-2
SN-10
SN-15
SN-1
Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
drewno
H-8
H-6
H-12
H-11

doradzimy ci

zapytaj o produkt