Krzesło Neo II

Krzesło Neo II

Krzesło Neo II to obecny na rynku od lat model polskiego producenta foteli i krzeseł Nowy Styl. Stanowi ono świetną propozycję dla osób szukających krzesła o rozsądnej relacji ceny do jakości. Model wyposażony został w podstawowe funkcje ergonomiczne, co umożliwia wygodną pracę w krześle nawet podczas wielogodzinnych posiedzeń przy biurku. Ponadto precyzja wykonania i dbałość o detale wyróżniają krzesło biurowe Neo II na tle podobnych produktów dostępnych na rynku. Doskonale wpisze się w każdą przestrzeń biurową, a szereg tapicerek i kolorów, w jakich występuje krzesło, pozwoli na dodanie wnętrzu charakteru.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Krzesło Neo II posiada funkcjonalny mechanizm ruchowy Epron Syncron. Pozwala on na synchroniczny ruch oparcia i siedziska w stosunku 2:1 – max. kąt wychylenia siedziska: 20 st, max. kąt wychylenia oparcia: 11 st. Wychylanie może zostać zablokowane w jednej z pięciu pozycji. Możliwa jest także regulacja siły oporu oparcia oraz regulacja wysokości siedziska przy pomocy pneumatycznego podnośnika. Mechanizm posiada także funkcję Anti-Shock, która łagodzi gwałtowny ruch oparcia po zwolnieniu blokady i nie dopuszcza do uderzenia użytkownika w plecy.

 

Podłokietniki

Prezentowany model Neo II wyposażony został w stałe podłokietniki typu GTP9-ALU. Wykonane zostały one z aluminium oraz tworzywa sztucznego.

 

Zagłówek

Krzesło dostępne jest w wersji bez zagłówka lub w wersji HRUA – z regulowanym, tapicerowanym zagłówkiem.

 

Podparcie lędźwi

Krzesło może zostać wyposażone w regulowaną podpórkę lędźwiową – wersja LU. Położenie podpórki może być regulowane na wysokość.

 

Podstawa jezdna

Krzesło Neo II posiada stalową podstawę jezdną typu ST02-ALU w wykończeniu alu (malowana proszkowo na kolor alu). Do podstawy jezdnej dołączane są samohamowne kółka do powierzchni dywanowych lub twardych.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Obszerne siedzisko oraz wysokie, wyprofilowane oparcie tapicerowane są jednym z 10 rodzajów obić: Contract, Microfibra, Micro, Oban, Lucia, Bondai, Kaiman, Sempre, Valencia lub Xtreme. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane rodzaje obić i kolorów, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

 

Oban
EF069
EF037
EF031
EF002
Bondai
BN8010
BN4011
3005
BN1008
Sempe
SM10
SM06
SM05
SM04
Valencia
VL9035
VL5001
VL4041
VL1048

doradzimy ci

zapytaj o produkt