plen

Choose language

Krzesło Nargo Ring Base

Krzesło Nargo Ring Base

Krzesło Nargo Ring Base to model polskiego producenta Nowy Styl zaprojektowany z myślą o zwiększeniu ergonomii pracy w laboratoriach czy placówkach medycznych. Krzesło wykorzystywane jest także na stanowiskach kasowych oraz innych, gdzie wymagana jest wysoka pozycja. Model umożliwia znaczne podwyższenie siedziska, a także podparcie nóg na regulowanym podnóżku. Bogata oferta dostępnych wersji produktu sprawia, że model jest niezwykle uniwersalny i stwarza duże możliwości aranżacyjne.

 

Krzesło Nargo  dostępne jest także w wersji niskiej, bez podnóżka – Nargo. Oba modele, a take inne krzesła specjalistyczne producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Nargo Ring Base w wersji z podstawowym mechanizmem ruchowym pozwala na regulację wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego, regulację wysokości oparcia oraz głębokości siedziska. Wersja z mechanizmem ruchowym CPT pozwala ponadto na swobodne bujanie się w krześle o maksymalnym kącie wychylenia 17 stopni oraz blokadę wychylenia w dowolnej pozycji.

 

Obrotowe siedzisko i oparcie krzesła wykonane zostały z trwałego tworzywa sztucznego PU w kolorach przedstawionych poniżej. Podstawa jezdna dostępna jest w 2 wersjach: metalowej malowanej proszkowo na kolor czarny lub stalowej wyposażonej w dodatkowe nakładki z czarnego tworzywa sztucznego. Podstawa może zostać wyposażona w kółka jezdne lub stopki. Wersja Ring Base posiada podnóżek regulowany w płaszczyźnie góra-dół.

 

Wersje produktu:

 

RTS TS13 + Ring Base – mechanizm podstawowy, podstawa stalowa z nakładkami z tworzywa,

RTS steel26 + Ring Base – mechanizm CPT, podstawa metalowa malowana proszkowo.

 

 

Wymiary

 

SYLWIA S

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tworzywo sztuczne
K-59
K53
K-51
K-36
K-35
K-33
K-32
K-31
K-30
K-05
K-01
K-02

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »