plen

Choose language

Krzesło MyTurn

Krzesło MyTurn

                                                                                                                                                                                                                                            Krzesło MyTurn to wysoki poziom elegancji i stylu, na który składają się precyzja wykonania oraz przemyślane wykończenia. Aluminiowy stelaż oraz skórzane dodatki doskonale współgrają z prostą i surową bryłą fotela, nadając mu charakter produktów premium. Model MyTurn stanowi wyposażenie zarówno pomieszczeń biurowych jak i sal audytoryjnych i konferencyjnych o wysokim standardzie. Krzesło występuje w wersji obrotowej lub na płozach, co ułatwia kompletną aranżację przestrzeni biurowej.

 

MyTurn 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Stelaż

Krzesło MyTurn wyposażone zostało w metalowy stelaż, wykonany z rury o średnicy fi 25 mm. Stelaż dostępny jest w 2 wersjach: chromowanej błyszczącej lub chromowanej satynowej.

 

Oparcie i siedzisko

Elastyczne oparcie oraz siedzisko krzesła MyTurn posiada metalowy stelaż oraz wypełnienie z wylewanej pianki PU o gęstości 90 kg/m3 (oparcie) oraz 80 kg/m3 (siedzisko).

 

Podłokietniki

Aluminiowe podłokietniki stałe wykończone zostały miękką nakładką wykonanej z pianki wylewanej oraz tapicerowanych skórą. W przypadku modeli tapicerowanych skórą naturalną – nakładka ze skóry w kolorze krzesła, w przypadku modeli w tkaninie lub ekoskórze – nakładka ze skóry zawsze w kolorze czarnym.

 

Wersje produktu

Model dostępny jest w 2 wersjach:

21V – z możliwością sztaplowania,

21VN – bez możliwości sztaplowania.

 

Tapicerka

Krzesło MyTurn tapicerowane jest jedną z 4 tkanin (Ultima, Medley, Step lub Fame), ekoskórą Softline lub skórą naturalną. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane wykończenia, pełna paleta kolorów dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

WYMIARY

 

MyTurn - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
skóra
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »