Krzesło Muze

Krzesło Muze

Krzesło Muze to propozycja skierowana do tych, którzy szukają najbardziej unikatowego designu, w połączeniu z wysoką jakością wykorzystanych materiałów. Ciekawa, geometryczna bryła krzesła doskonale wpisze się w nowoczesną przestrzeń biurową. Ponadto krzesło może mieć szerokie zastosowanie także w miejscach takich jak kawiarnie czy strefy relaksu, a nawet pomieszczenia domowe.

 

W projekcie krzesła kluczowy jest nie tylko design, ale także solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania. Dbałość o najmniejsze detale nadaje krzesłu charakter produktu premium. Ponadto wytrzymały materiał konstrukcyjny zapewnia pewność użytkowania oraz stabilność krzesła.

 

Krzesło Muze oraz inne krzesła i hokery firmy Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Muze wykonane zostało w całości z żywicy polipropylenowej w jednym z pięciu kolorów. Żywica charakteryzuje się niską wagą oraz sztywnością i stabilnością. Dużym atutem jest także wysoka odporność na warunki atmosferyczne, dzięki czemu produkt przeznaczone jest również do użytku zewnętrznego. W siedzisku krzesła wykonany został otwór, umożliwiający odpływ wody, który wspomaga dodatkowo odpowiednie wyprofilowanie.

 

Krzesła mogą być sztaplowane w stos w ilości do 20 sztuk, co ułatwia ich transport oraz przechowywanie. Prezentowany model posiada atest higieniczności PZH. Maksymalne dopuszczalne obciążenie produktu wynosi 200 kg.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tworzywo
mandarin
taupe
white
tealblue
mustard

doradzimy ci

zapytaj o produkt