Krzesło @motion

Krzesło @motion

                                                                                                                                                                                                                                          Krzesło @motion producenta Nowy Styl to produkt stworzony z myślą o nowoczesnych przestrzeniach biurowych. Model łączący w sobie modernistyczną prostotę formy z eleganckimi, aluminiowymi wykończeniami. Smukła linia krzesła nie tylko doskonale się prezentuje, ale także tworzy dobrze zaprojektowane podparcie dla kręgosłupa. Ponadto w fotelu zastosowano szereg udogodnień ergonomicznych, takich jak funkcjonalny mechanizm ruchowy czy regulowane podłokietniki. Prezentowane krzesło biurowe @motion występuje także w wersji bez zagłówka oraz w wersji konferencyjnej.

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło biurowe @motion wyposażone zostało w mechanizm ruchowy Epron Syncron, który umożliwia swobodne bujanie się w fotelu. Oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym wraz z siedziskiem w stosunku 2:1. Max. kąt wychylenia oparcia to 20 stopni przy równoczesnym wychyleniu siedziska o kąt 11 stopni. Siła oporu, jaki stawia oparcie, podlega regulacji. Kąt wychylenia krzesła może zostać zablokowany w pięciu pozycjach. Mechanizm posiada także funkcję Anti-Shock, dzięki której oparcie nie odbija w plecy użytkownika po zwolnieniu blokady.

 

Prezentowana wersja posiada regulację głębokości siedziska, która pozwala na wyeliminowanie ucisku na uda. Wysokość krzesła może być regulowana przy pomocy pneumatycznego podnośnika. Krzesło biurowe @motion posiada także regulowane w trzech kierunkach podłokietniki. Podstawa jezdna z polerowanego aluminium wyposażona została w samohamowne kółka do powierzchni twardych lub miękkich. Model posiada tapicerowane siedzisko oraz oparcie ze zintegrowanym zagłówkiem.

 

Krzesło biurowe @motion dostępne jest w 11 rodzajach obić: skóra licowa LE, skóra licowa SD, Contract, Microfibra, Oban, Lucia, Bondai, Kaiman, Sempre, Valencia i Xtreme. Ponadto oparcie fotela dostępne jest także w wersji z siatki. Poniżej przedstawione zostały jedynie wybrane rodzaje obić, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

skóra licowa SD
SD15
SD06
SD04
SD03
Contract
EF069
EF037
EF031
EF002
Bondai
BN8010
BN4011
BN3005
BN1008
Kaiman
KN615
KN143
KN40
KN03

doradzimy ci

zapytaj o produkt