plen

Choose language

Krzesło Montana

Krzesło Montana

Krzesło Montana polskiego producenta Nowy Styl to model o ciekawym designie, łączącym w sobie wysokie oparcie o ostrej linii, tapicerowane siatką NT oraz miękkie siedzisko dostępne w tkaninie lub ekoskórze. Zaawansowany mechanizm wykorzystany w krześle pozwala na przyjęcie prawidłowej pozycji pracy, co stanowi istotny atut podczas wielogodzinnej pracy przy biurku. Do szeregu funkcjonalnych rozwiązań należą także regulowane podłokietniki, dzięki którym możliwe jest swobodne podparcie przedramion.

 

Prezentowane krzesło to model o wysokiej różnorodności, występujące aż w pięciu różnych wersjach, różniących się od siebie mechanizmem ruchowym oraz materiałem podstawy jezdnej. Ponadto model Montana dostępny jest w szeregu różnych tapicerek, oferujących obszerną paletę kolorów. Dzięki temu aranżacja przestrzeni biurowej z wykorzystaniem krzesła staje się łatwa i przyjemna.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Mechanizm

Krzesło  Montana dostępne jest w wersji z trzema różnymi mechanizmami ruchowymi:

 

Mechanizm Kontakt umożliwia maksymalne wychylenie oparcia o kąt 17 stopni, a także blokadę pozycji oparcia i siedziska w jednej z 6 pozycji. Funkcja Up&Down pozwala na regulację wysokości oparcia, zaś funkcja Anti-Shock niweluje nieprzyjemne uderzenie oparcia w plecy po zwolnieniu blokady. Pneumatyczny podnośnik gwarantuje płynną regulację wysokości siedziska.

 

Mechanizm Epron Syncron pozwala na synchroniczny ruch oparcia i siedziska w stosunku 2:1, z maksymalnym kątem wychylenia oparcia 22 stopnie przy odchyleniu siedziska o kąt 11 stopni. Możliwe jest swobodne bujanie się w krześle oraz blokada wychylenia w jednej z pięciu pozycji. Mechanizm powala także na regulację siły oporu stawianego przez oparcie w zależności od wagi użytkownika. Dodatkowa funkcja Anti-Shock zabezpiecza przed gwałtownym uderzeniem oparcia w plecy po zwolnieniu blokady. Mechanizm powala także na regulację głębokości siedziska oraz jego wysokości (za pomocą pneumatycznego podnośnika).

 

Mechanizm Epron Syncron Plus  został dodatkowo wyposażony w funkcję regulacji położenia części lędźwiowej oparcia, umożliwiając prawidłową pozycję kręgosłupa.

 

Podłokietniki

Krzesło Montana posiada regulowane podłokietniki typu R15G-CR z tworzywa sztucznego, wyposażone w miękkie nakładki.  Regulacji podlega wysokość podłokietników góra-dół (zakres 80 mm) oraz wysunięcie nakładek przód-tył (zakres 70 mm).

 

Podstawa jezdna

Podstawa jezdna krzesła dostępna jest w  2 wersjach: ST04-POL lub ST11-POL. Obie wersje wykonane zostały w polerowanego aluminium.

 

 

Wymiary

 

makieta

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Prezentowany model posiada siedzisko tapicerowane jednym z 11 rodzajach obić: Micro, Bondai, Kaiman, Lucia, Oban, Sempre, Era, Contract, Microfibra, Valencia, Xtreme. Oparcie krzesła obite jest funkcjonalną czarną siatką. Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane rodzaje obić i kolorów, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

 

Bondai
BN1008
BN3005
BN4011
BN8010
Micro
M15
M47
M56
M62
Oban
EF002
EF031
EF037
EF069
Kaiman
KN03
KN40
KN143
KN615
Sempre
SM04
SM05
SM06
SM10
Valencia
V14N
V62
V79N
V82
siatka NT
NT01
NT02
NT03
NT04

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »