plen

Choose language

Krzesło Mickey

Krzesło Mickey

                                                                                                                                                                                                                                          Krzesło Mickey to odpowiedź na potrzebę odejścia od standardowych wyobrażeń na temat przestrzeni biurowych. Miękka pufa zaprojektowana została przez międzynarodowy zespół projektantów ITO Design dla polskiego producenta mebli ProfiM. Efektem współpracy jest doskonały projekt, o nietuzinkowej formie i ciekawym wzornictwie, nagrodzony w prestiżowym konkursie German Design Award 2018.

 

Pufa zaskakuje swoją zawadiacką bryłą, mówiąc że nie wszystko musi być sztampowe. Będzie ona stanowiła doskonałe uzupełnienie wnętrza biurowego, kawiarni czy salonu. Bogata paleta kolorów i obić umożliwia wprowadzenie akcentu kolorystycznego do wnętrza, ustanawiając tym samym mebel dominantą pomieszczenia. Krzesło Mickey jest nie tylko kwintesencją dobrego designu, ale także praktycznym meblem z możliwością wielorakiero zastosowania.

 

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Mickey to pufa obrotowa z możliwością regulacji wysokości w zakresie 330 mm. Mebel posiada tapicerowany uchwyt ułatwiający zmianę wysokości siedziska. Siedzisko odchyla się na boki w zakresie 10 stopni. Stelaż pufy dostępny jest w 3 kolorach:

– jasnoszary (Ral 7047),

– szary (Ral 7043),

– beżowy (Ral 7036).

Podstawa krzesła może być tapicerowana tkaniną siedziska lub wykonana z elementów plastikowych w kolorze stelaża. Standardowo podstawa posiada stopki twarde do powierzchni miękkich.

 

Krzesło Mickey tapicerowane może być jednym z 9 rodzajów obić, do których należą tkaniny Evo, Next, Flexi, Medley, Sprint, Fame, Nexus, Step i Synergy. Paleta dostępnych kolorów poszczególnych tkanin dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
Sprint
SN-2
SN-10
SN-15
SN-1
Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »