plen

Choose language

Krzesło Malmo

Krzesło Malmo

Krzesło Malmo to ciekawy model należący do oferty nowej, dynamicznie rozwijającej się polskiej marki foteli i krzeseł Snap. Model swoją formą nawiązuje do klasyki designu – krzesła DSW projektu architektów Eames. Zgeometryzowana bryła doskonale współgra z obłościami i zaokrągloną linią kubełka. Dzięki temu model idealnie wpasowuje się w nowoczesne przestrzenie zarówno biurowe, jak i kawiarniane czy hotelowe.

 

Prezentowane krzesło Malmo, podobnie jak inne produkty marki Snap, dostępne są w szerokiej gamie tapicerek. Daje to ogromne możliwości aranżacyjne – wśród dostępnych wersji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto stosowane tkaniny, a także materiał stelaża cechuje wysoka trwałość i jakość wykonania, co rzuca się w oczy już przy pierwszym kontakcie z produktem.

 

Krzesło Malmo oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Stelaż krzesła Malmo wykonany został z wyselekcjonowanego polskiego drewna bukowego. Dostępne są dwie wersje stelaża:

– round (nogi okrągłe),

– square (nogi kwadratowe).

Do stelaża dołączane są podkładki filcowe zabezpieczające przed rysowaniem. Konstrukcja kubełka wykonana jest z drewna bukowego w formie sklejki gięto-klejonej o grubości 10 mm. Siedzisko wypełnione zostało pianką tapicerską o gęstości 35 kg/m3, zaś oparcie i boki – 25 kg/m3.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Drewniane nogi krzesła dostępne są w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Kubełek tapicerowany jest jednym z 11 rodzajów obić, dostępnych w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie tkaniny posiadają atesty oraz cechują się wysoką wytrzymałością i jakością.

 

Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat
Milton
4 Taupe
7 Orange
13 Navy Blue
15 Anthracit
Aspen
2 Beige Vanille
5 Turquoise
6 Lavender
14 Yellow
Vienna
3 Almond
7 Choco
10 Aubergine
15 Platinum

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »