plen

Choose language

Krzesło Malmo Wood

Krzesło Malmo Wood

Krzesło Malmo Wood to ciekawy model należący do oferty nowej, dynamicznie rozwijającej się polskiej marki foteli i krzeseł Snap. Model swoją formą nawiązuje do klasyki designu – krzesła DSW projektu architektów Eames. Zgeometryzowana bryła doskonale współgra z obłościami i zaokrągloną linią kubełka. Dzięki temu model idealnie wpasowuje się w nowoczesne przestrzenie zarówno biurowe, jak i kawiarniane czy hotelowe.

 

Prezentowane krzesło Malmo wood to wersja wykonana w całości z drewna. Materiały wykorzystane w produkcie cechuje wysoka trwałość i jakość, co rzuca się w oczy już przy pierwszym kontakcie z produktem. Dostępny jest także model krzesła Malmo w wersji z tapicerowanym kubełkiem, dostępne tutaj.

 

Krzesło X Wood oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Stelaż krzesła Malmo wykonany został z wyselekcjonowanego polskiego drewna bukowego. Dostępne są dwie wersje stelaża:

– round (nogi okrągłe),

– square (nogi kwadratowe).

Do stelaża dołączane są podkładki filcowe zabezpieczające przed rysowaniem. Kubełek wykonany jest z drewna bukowego w formie sklejki gięto-klejonej o grubości 10 mm.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Krzesło występuje w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »