plen

Choose language

Krzesło Loco II

Krzesło Loco II

Krzesło Loco II to model proponowany przez polskiego producenta foteli i krzeseł Nowy Styl. Model należy do linii krzeseł premium i występuje w szerokiej gamie różnorodnych tapicerek najwyższej jakości. Elegancka bryła kubełka krzesła doskonale współgra z metalową konstrukcją o drewnianych wykończeniach. Miękkie siedzisko i oparcie umożliwiają komfortowe ułożenie się w krześle podczas biznesowych negocjacji czy konferencji.

 

Do produkcji krzesła Loco II wykorzystane zostały solidne i trwałe materiały konstrukcyjne o wysokiej odporności nawet na intensywne użytkowanie. Dzięki temu produkt charakteryzuje się wydłużoną żywotnością oraz solidnością wykonania. Krzesło występuje także w wersji click, która pozwala na łączenie kilku krzeseł w jeden rząd.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Loco II posiada miękkie, ergonomicznie wyprofilowane siedzisko oraz oparcie. Stalowa, chromowana rama krzesła zintegrowana jest z podłokietnikami, wyposażonymi w drewniane nakładki. Możliwe jest składowanie krzeseł w stos (max. 4 sztuki) oraz łączenie w rzędy za pomocą przymocowanych zaczepów po bokach (wersja click).

 

 

Wymiary

 

makieta

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Kubełek krzesła tapicerowany może być jednym z 17 rodzajów obić: tkanina podstawowa, skaj, Micro, Bondai, Kaiman, Lucia, Oban, Sempre, Era, Contract, Microfibra, Valencia, Xtreme, skóra dwoinowa SP, Silvertex, skóra licowa SD (tylko front lub całość), skóra licowa LE (tylko front lub całość). Poniżej znajdują się jedynie wybrane rodzaje obić i kolory, pełna paleta znajduje się w katalogu, dostępnym tutaj.

tkanina podstawowa
C2
C11
C38
C73
Bondai
BN1008
BN3005
BN4011
BN8010
Micro
M15
M47
M56
M62
Kaiman
KN03
KN40
KN143
KN615
Valencia
VL1048
VL4041
VL5001
VL9035

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »