Krzesło Line

Krzesło Line

Krzesło Line to elegancki produkt należący do serii foteli i krzeseł producenta Unique. Prostą bryłę kubełka doskonale uzupełnia przyjemna w dotyku, miękka tapicerka. Zgodnie z obowiązującymi trendami krzesło wyposażone zostało w naturalne, drewniane nogi, które podkreślają designerski charakter produktu. Krzesło sprawdzi się nie tylko w pomieszczeniach biurowych czy konferencyjnych, ale także w strefie relaksu, kawiarni czy przestrzeni domowej.

 

Poza oczywistymi walorami estetycznymi, prezentowane krzesło ma do zaoferowania także wysoką jakość wykonania. Szczególnie istotna jest dbałość o detale oraz precyzyjne wykończenie produktu. Ponadto wykorzystanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje długą żywotność krzesła i pewność użytkowania.

 

Krzesło Line oraz inne krzesła i hokery firmy Unique znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

krzesło biurowe Line

 

Specyfikacja

 

Krzesło posiada miękki kubełek o wypełnieniu piankowym. Kubełek tapicerowany jest wytrzymałą tkaniną MZ o wysokiej odporności na ścieranie, dostępnej w trzech kolorach. Oparcie, siedzisko oraz podłokietniki stanowią integralną część krzesła. Nogi krzesła wykonane zostały z drewna naturalnego.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina MZ
MZ8
MZ7
MZ4

doradzimy ci

zapytaj o produkt