plen

Choose language

Krzesło Level V BS Arm

Krzesło Level V BS Arm

Krzesło Level V BS Arm producenta Grospol to uzupełnienie rodziny Level o estetyczne i ergonomiczne krzesło konferencyjne. Krzesło posiada oparcie tapicerowane przepuszczającą powietrze siatką oraz siedzisko wykończone jednym z 9 rodzajów obić. Model doskonale sprawdzi się w przestrzeni biurowej, a także na sali wykładowej czy audytoryjnej. To, co charakteryzuje produkt, to wysoka jakość wykonania oraz zastosowanych materiałów, dzięki czemu krzesło plasuje się wysoko wśród ergonomicznie zaprojektowanych siedzisk biurowych dostępnych na rynku. Prezentowany model dostępny jest także w wersji Cross (na obrotowym stelażu).

 

Ten oraz inne modele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

Wersja

Cross V BS Arm – podstawa na płozach (V), oparcie w siatce (S), czarna rama (B), zintegrowane podłokietniki (Arm)

 

Oparcie

Oparcie tapicerowane jest czarną siatką Runner, która zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, a także dobrze dopasowuje się do pleców użytkownika.

 

Siedzisko

Siedzisko krzesła Level V BS Arm wypełnione jest pianką wyścielającą wykonaną w technologii wylewania. Siedzisko może być tapicerowane jednym z 9 rodzajów obić.

 

Stelaż

Model V BS Arm posiada chromowany stelaż zintegrowany z podłokietnikami. Podłokietniki wyposażone zostały w czarną nakładkę z polipropylenu. U dołu stelaża zamontowane zostały stopki zabezpieczające posadzkę przed rysowaniem. Konstrukcja stelaża umożliwia praktyczne sztaplowanie krzeseł (składanie w stos).

 

Certyfikaty i gwarancja

Model otrzymał Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania, potwierdzający wysoka jakość produktu. Cała rodzina foteli Level objęta została wydłużoną, 3-letnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Krzesło tapicerowane może być jednym z 9 rodzajów obić, posegregowanych w cztery grupy cenowe. Wszystkie dostępne obicia zaprezentowane zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »