plen

Choose language

Krzesło Level Cross BS black

Krzesło Level Cross BS black

Krzesło Level Cross BS black producenta Grospol rozszerza serię foteli biurowych Level o praktyczny model konferencyjny. Krzesło charakteryzuje typowa dla rodziny Level prosta i nowoczesna forma. W modelu wykorzystana została oddychająca siatka, która stanowi obicie oparcia, natomiast siedzisko wykończone zostało jedną z szerokiej gamy tapicerek.

 

Dzięki dobrze przemyślanej bryle i odpowiednim wyprofilowaniom, krzesło sprawdzi się podczas posiedzeń czy konferencji. Jednocześnie obrotowa podstawa w wersji Cross sprawia, że krzesło będzie praktyczne także jako siedzisko dla gości biura czy kontrahentów. Prezentowane krzesło dostępne jest także w wersji z regulowanymi podłokietnikami oraz na płozach.

 

Ten oraz inne modele firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

Wersja

Cross BS black – podstawa obrotowa (Cross), oparcie w siatce (S), czarny stelaż (B)

 

Oparcie

Oparcie tapicerowane jest czarną siatką Runner, która zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, a także dobrze dopasowuje się do pleców użytkownika.

 

Siedzisko

Siedzisko krzesła Level Cross BS black wypełnione jest pianką wyścielającą wykonaną w technologii wylewania. Siedzisko może być tapicerowane jednym z 9 rodzajów obić.

 

Certyfikaty i gwarancja

Model otrzymał Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania, potwierdzający wysoka jakość produktu. Cała rodzina foteli Level objęta została wydłużoną, 3-letnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Krzesło tapicerowane może być jednym z 9 rodzajów obić, posegregowanych w cztery grupy cenowe. Wszystkie dostępne obicia zaprezentowane zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »