Krzesło Lantana

Krzesło Lantana

Krzesło Lantana to model doskonale znany i rozpoznawany na polskim rynku. Należy do serii krzeseł konferencyjnych polskiego producenta Nowy Styl, słynącego z wysokiej jakości oferowanych produktów i prostego, nowoczesnego designu. Takie właśnie jest krzesło Lantana. Jego uniwersalna, nieskomplikowana forma doskonale sprawdzi się w każdym biurze, zaś dodatkowym atutem jest szeroka gama wykończeń oraz wersji krzesła. Do produkcji krzesła wykorzystane zostały najwyższej jakości materiały konstrukcyjne, dzięki którym krzesło jest bardzo wytrzymałe i niezawodne.

 

Podstawowa wersja produktu to model wykonany w całości ze sklejki, bez podłokietników. Dostępne są także wersje z podłokietnikami (Arm) oraz z tapicerowanym, miękkim siedziskiem (Seat).

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Lantana posiada zintegrowane siedzisko oraz oparcie, które wykonane zostały ze sklejki bukowej. Kubełek dostępny jest w 3 wersjach: naturalnej (sklejka bukowa lakierowana), w emalii lub laminacie. W oparciu wykonane zostały ozdobne wycięcia, które poza pełnieniem funkcji dekoracyjnej, ułatwiają także przenoszenie produktu. Metalowy stelaż krzesła może być chromowany lub malowany proszkowo na kolor Alu.

 

Wersja Lantana Arm posiada metalowe podłokietniki, wyposażone w drewniane nakładki. Od dołu znajdują się gumowe podkładki, które zapobiegają rysowaniu stołu.

 

 

Wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Kubełek dostępny jest w 3 wersjach: naturalnej (sklejka bukowa lakierowana), w emalii lub laminacie. Wersja Lantana Seat posiada wygodną, miękką poduszkę na siedzisku, tapicerowaną jednym z 12 rodzajów obić: tkanina podstawowa, skaj, Contract, Microfibra, Micro, Oban, Lucia,  Bondai, Kaiman, Sempre, Valencia lub Xtreme. Poniżej znajdują się jedynie wybrane rodzaje obić i wykończeń, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

sklejka bukowa
buk naturalny
havana
orzech
wenge
emalia
biały
pomarańczowy
szary
czarny
laminat
H1474
H3389
H3704
U330
Micro
M15
M47
M56
M62
V14N
V62
V79N
V82
Bondai
BN1008
BN3005
BN4011
BN8010

doradzimy ci

zapytaj o produkt