plen

Choose language

Krzesło Labo

Krzesło Labo

Krzesło Labo to model specjalnie zaprojektowany z myślą o pracy laboratoryjnej, dostępny w ofercie polskiego producenta Nowy Styl. Krzesło posiada duży zakres regulacji wysokości, pozwalający na znaczne podniesienie siedziska. Zastosowanie tworzywa sztucznego w konstrukcji krzesła zapewnia wysoką higieniczność oraz łatwość w czyszczeniu.

 

Model dostępny jest także w wersji wysokiej, wyposażonej w okrągły podnóżek – Labo Ring Base. Oba modele, a także inne krzesła specjalistyczne producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Labo występuje w dwóch wersjach:

 

– z mechanizmem Ergon Up, który pozwala na regulację wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego. Ponadto możliwe jest wychylanie oparcia w zakresie -3/+20 stopni oraz blokada kąta pochylenia oparcia w dowolnej pozycji za pomocą systemu 8 zapadek,

– z mechanizmem Ibra o kącie pochylenia oparcia -10/+20 stopni, kącie pochylenia siedziska -3/+10 stopni oraz możliwości blokady kąta wychylenia siedziska i oparcia w dowolnej pozycji; możliwa jest także regulacja wysokości siedziska oraz oparcia oraz regulacja siły oporu oparcia).

 

Pięcioramienna podstawa jezdna wykonana została z czarnego tworzywa sztucznego. Wyposażona może zostać w stopki stałe lub kółka jezdne (twarde lub miękkie). Krzesło posiada siedzisko oraz oparcie wykonane z tworzywa sztucznego PU w kolorze czarnym. Do krzesła mogą zostać zamocowane podłokietniki z tworzywa sztucznego z możliwością regulacji wysokości.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tworzywo sztuczne
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »