plen

Choose language

Krzesło Labo Ring Base

Krzesło Labo Ring Base

Krzesło Labo Ring Base to model specjalnie zaprojektowany z myślą o pracy laboratoryjnej, dostępny w ofercie polskiego producenta Nowy Styl. Krzesło zaprojektowane zostało z myślą o pracy w laboratorium oraz innych placówkach medycznych. Ponadto w krześle zainstalowany został okrągły podnóżek, który pozwala na wygodną pracę.

 

Model dostępny jest także w wersji niskiej, bez podnóżka – Labo. Oba modele, a także inne krzesła specjalistyczne producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Labo Ring Base występuje w dwóch wersjach:

 

– z mechanizmem Ergon Up, który pozwala na regulację wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego. Ponadto możliwe jest wychylanie oparcia w zakresie -3/+20 stopni oraz blokada kąta pochylenia oparcia w dowolnej pozycji za pomocą systemu 8 zapadek,

– z mechanizmem Ibra o kącie pochylenia oparcia -10/+20 stopni, kącie pochylenia siedziska -3/+10 stopni oraz możliwości blokady kąta wychylenia siedziska i oparcia w dowolnej pozycji; możliwa jest także regulacja wysokości siedziska oraz oparcia oraz regulacja siły oporu oparcia).

 

Pięcioramienna podstawa jezdna wykonana została z czarnego tworzywa sztucznego. Wyposażona może zostać w stopki stałe lub kółka jezdne (twarde lub miękkie). Krzesło posiada siedzisko oraz oparcie wykonane z tworzywa sztucznego PU w kolorze czarnym. Wersja Ring Base posiada podnóżek regulowany w płaszczyźnie góra-dół. Do krzesła mogą zostać zamocowane podłokietniki z tworzywa sztucznego z możliwością regulacji wysokości.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tworzywo sztuczne
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »