plen

Choose language

Krzesło Lab BP Ring Base

Krzesło Lab BP Ring Base

Krzesło Lab BP Ring Base polskiego producenta Grospol to model specjalistyczny, zaprojektowany z myślą o placówkach, w których niezbędne jest zastosowanie trwałych i zmywalnych siedzisk. Taki właśnie jest najnowszy model producenta – wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Forma krzesła przemyślana została w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę na stanowisku laboratoryjnym czy roboczym. Model nie posiada podłokietników, wyposażony został za to w praktyczny podnóżek oraz w siłownik umożliwiający znaczne podwyższenie siedziska. Dostępna jest także wersja bez podnóżka – krzesło Lab BP.

 

Ten oraz inne modele krzeseł specjalistycznych firmy Grospol znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Krzesło Lab BP Ring Base wyposażone zostało w wytrzymały mechanizm Proxy, który pozwala na regulację pozycji w krześle przy pomocy dwóch dźwigni. Pierwsza dźwignia umożliwia regulację wysokości siedziska. Jest ona możliwa także bez podnoszenia się z krzesła dzięki funkcji Up&Down. Za pomocą drugiej dźwigni blokujemy ruch oparcia w wybranej pozycji pracy bądź też zwalniamy blokadę i umożliwiamy podążaniu oparcia za ruchem pleców.

 

Krzesło Lab BP Ring Base posiada siedzisko oraz oparcie wykonane z trwałego, łatwo zmywalnego polipropylenu w kolorze czarnym. Model wyposażony został w nylonową podstawę jezdną o wysokiej trwałości, a także w wygodny podnóżek. Standardowo podstawa posiada kółka do powierzchni miękkich. Możliwe jest wyposażenie podstawy w kółka do powierzchni twardych lub stopki.

 

Krzesło uzyskało Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.

 

 

Wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »