Krzesło Komo

Krzesło Komo

                                                                                                                                                                                                                                            Krzesło Komo to podstawowy model, który doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju salach wykładowych czy audytoryjnych, podobnie jak w przestrzeni biurowej. Wygodna budowa krzesła umożliwia komfortowe ułożenie się użytkownika, zaś funkcjonalne podłokietniki stanowią komfortowe podparcie dla przedramion. Prosta konstrukcja krzesła konferencyjnego Komo doceniana jest zarówno przed zwolenników nowoczesnego designu, jak i bardziej klasycznych aranżacji. Szeroki wybór wersji obicia krzesła pozwala na swobodne urządzenie przestrzeni, doskonale dopasowując kolorystykę.

 

Komo 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Stelaż

Krzesło Komo posiada stelaż wykonany z rury metalowej o średnicy 22 mm lakierowany proszkowo (na kolor czarny lub metalik) albo chromowany (na kolor błyszczący lub satynowy), występujący w dwóch wersjach – na nogach lub na płozie.

 

Oparcie i siedzisko

Konstrukcję siedziska i oparcia stanowi sklejka liściasta, zaś wypełnienie to pianka cięta o gęstości 35 kg/m3 (siedzisko) oraz 25 kg/m3 (oparcie).

 

Wersje produktu

H – na nogach,

V – na płozie (z możliwością sztaplowania),

HV – na płozie (bez możliwości sztaplowania).

 

Tapicerka

Krzesło Komo występuje w 8 tkaninach (Evo, Next, Medley, Sprint, Nexus, Fame, Step lub Ultima) lub w dwóch rodzajach ekoskóry (Softline lub Valencia). Poniżej przedstawiono jedynie wybrane rodzaje obić, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

WYMIARY

 

Komo - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12

doradzimy ci

zapytaj o produkt