Krzesło Kala

Krzesło Kala

                                                                                                                                                                                                                                              Krzesło Kala to model charakteryzujący się prostą i funkcjonalną formą, który znajdzie zastosowanie zarówno w biurze czy w sali audytoryjnej, jak i w poczekalni. Cienkie płaszczyzny oparcia oraz siedziska, a także minimalistyczna forma stelaża nadają krzesłu lekki i interesujący design, podkreślony dodatkowo precyzyjnie wykonanymi detalami. Łatwość i swoboda aranżacji przestrzeni umożliwia szeroka gama kolorystyczna dostępnych tapicerek, a także budowa i kolor stelażu krzesła. Dużym atutem krzeseł Kala jest opcja sztaplowania, dzięki czemu możliwe jest ich łatwe magazynowanie. Model konferencyjny Kala posiada także odpowiednik w postaci ławki.

 

Kala 1

 

 

SPECYFIKACJA

 

Stelaż

Krzesło Kala posiada stelaż lakierowany proszkowo (na kolor czarny lub metalik) albo chromowany (na kolor błyszczący lub satynowy), występujący w dwóch wersjach:

– wersja na nogach H: nogi tylne wykonane z rury metalowej o średnice fi 25 mm, nogi przednie wykonane ze sklejki bukowej (wersja wood) lub rury metalowej w kształcie elipsy o wymiarach 35×20 mm,

– wersja na płozie V: płoza wykonana z rury metalowej w kształcie elipsy o wymiarach 35×20 mm,

 

Oparcie i siedzisko

Konstrukcję siedziska i oparcia stanowi sklejka liściasta, zaś wypełnienie to wylewana pianka poliuretanowa o gęstości 56 kg/m3 (siedzisko) i 60 kg/m3 (oparcie). Podłokietniki krzesła Kala wyposażone zostały w nakładki polipropylenowe PP w kolorze czarnym (nie dotyczy wersji wood).

 

Wersje produktu

570H – na nogach, oparcie krótkie,

570V – na płozach, oparcie krótkie,

670H – na nogach, oparcie długie,

670V – na płozach, oparcie długie.

 

Tapicerka

Krzesło Kala występuje w 8 tkaninach (Evo, Next, Medley, Sprint, Nexus, Fame, Step lub Ultima), w dwóch rodzajach ekoskóry (Softline lub Valencia) oraz w skórze naturalnej. Poniżej przedstawiono jedynie wybrane rodzaje obić, pełna paleta dostępna jest w katalogu.

paleta kolorów profim

 

 

WYMIARY

 

kala - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

tkanina Evo
EV-18
EV-2
EV-24
EV-10
tkanina Medley
ME-3
ME-6
ME-14
ME-16
tkanina Sprint
SN-1
SN-2
SN-10
SN-15
tkanina Fame
FA-2
FA-6
FA-9
FA-14
tkanina Nexus
NE-11
NE-5
NE-14
NE-17
ekoskóra Valencia
VA-5
VA-19
VA-17
VA-12
skóra naturalna
S-10
S-22
S-23
S-28

doradzimy ci

zapytaj o produkt