Krzesło Iso

Krzesło Iso

Krzesło Iso to podstawowy model polskiego producenta Nowy Styl, o prostej i uniwersalnej budowie. Jego bryła pozwala na szerokie zastosowanie, zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w sali wykładowej, poczekalni oraz innych. Model dostępny jest w różnych rodzajach obić, zaś ich szeroka gama kolorystyczna stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Wysokiej jakości materiały konstrukcyjne oraz tapicerki gwarantują trwałość produktu i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Krzesło konferencyjne Iso występuje także w wersji drewnianej.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło konferencyjne Iso posiada miękkie, tapicerowane oparcie oraz siedzisko. Stalowa rama krzesła występuje w 3 wersjach: chromowanej lub malowanej proszkowo na kolor alu albo black. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex oraz Protokół Oceny Ergonomicznej Instytutu Medycyny Pracy oraz Certyfikat Sprawdzonego Bezpieczeństwa GS nadany przez Instytut Przemysłowy Landu Bawaria – LGA.

 

Prezentowany model dostępny jest także w wersji drewnianej – Iso Wood czy z oparciem z siatki – Iso Ergo Mesh.  Może zostać dodatkowo wyposażone w pulpit lub w funkcję click, pozwalającą na łączenie krzeseł w rząd za pomocą zaczepów zamocowanych po bokach krzesła.

 

Iso 1

 

 

Wymiary

 

CAFE VII chrome plus

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Siedzisko i oparcie mogą być obite jedną z 13 rodzajów tapicerek: tkanina podstawowa, Bondai, Contract, Lucia, Microfibra, Micro, Oban, Sempre, Silvertex, Xtreme, skaj, ekoskóra Kaiman lub ekoskóra Valencia. Poniżej znajdują się jedynie wybrane tapicerki oraz ich kolory, pełną paletę znajdą Państwo w katalogu.

tkanina podstawowa
C2
C11
C38
C73
Micro
M15
M47
M56
M62
Bondai
BN1008
BN3005
BN4011
BN8010
Silvertex
SX0009
SX2016
SX4002
SX4024
Kaiman
KN03
KN40
KN143
KN615
Valencia
VL1048
VL4041
VL5001
VL9035

doradzimy ci

zapytaj o produkt