Krzesło Iso Ergo Mesh

Krzesło Iso Ergo Mesh

Krzesło Iso Ergo Mesh to rozwinięcie dobrze znanego i docenianego modelu krzesła Iso oferowanego przez polskiego producenta Nowy Styl. W prezentowanym modelu tapicerowane oparcie zastąpione zostało wygodną siatką, która doskonale dopasowuje się do pleców użytkownika, zapewniając im prawidłowe podparcie. Ponadto siatka jest niezwykle funkcjonalna w miesiącach letnich – umożliwia ona prawidłową cyrkulację powietrza.

 

Krzesło Iso Ergo Mesh jest nie tylko praktyczne, ale także doskonale się prezentuje. Ponadto dzięki swojej uniwersalnej formie, świetnie spisze się zarówno w przestrzeni biurowej, konferencyjnej czy wykładowej. Prezentowany model może być dodatkowo wyposażony w montowany pod siedziskiem koszyk, umożliwiający wygodne przechowywanie zeszytu czy teczki podczas konferencji.

 

Ten oraz inne modele producenta Nowy Styl znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

Specyfikacja

 

Krzesło Iso Ergo Mesh posiada miękkie, profilowane siedzisko oraz oparcie obite siatką Mesh w kolorze czarnym. Istnieje możliwość zamówienia innego koloru siatki. Stelaż krzesła występuje w trzech wersjach: stalowy malowany proszkowo na kolor czarny, stalowy malowany proszkowo na kolor alu (matowy) i aluminiowy chromowany (błyszczący).

 

Prezentowany model dostępny jest także w wersji podstawowej – Iso oraz w wersji z drewna – Iso Wood.

 

 

Wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Siedzisko tapicerowane może być jednym z 13 rodzajów obić, do których należą: tkanina podstawowa, skaj, Micro, Contract, Microfibra, Oban, Lucia, Bondai, Kaiman, Sempre, Valencia, Xtreme i Silvertex. Poniżej znajdują się jedynie wybrane rodzaje i kolory obić. Pełną paletę tapicerek znajdą Państwo w katalogu.

Kaiman
KN03
KN40
KN143
KN615
Bondai
BN1008
BN3005
BN4011
BN8010
Oban
EF002
EF031
EF037
EF069
Sempre
SM04
SM05
SM06
SM10

doradzimy ci

zapytaj o produkt